Zamknij

Był gotowy zabić? Interwencja sopockiej policji

16:28, 15.03.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Kryminalni z Sopotu zatrzymali 48-latka podejrzanego o kierowanie gróźb i uszkodzenie mienia. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca w ostatnim czasie groził 29-letniemu znajomemu pozbawieniem życia, a jego partnerce uszkodził opony w samochodzie.

W środę wieczorem sopoccy kryminalni zatrzymali w mieszkaniu na terenie Sopotu 48-letniego mężczyznę. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze ustalili, że 48-latek w ostatnim czasie groził 29-letniemu znajomemu pozbawieniem życia, a w miniony wtorek przebił dwie opony w samochodzie należącym jego partnerki. Straty z tytułu zniszczenia poszkodowana wyceniła na ponad 500 zł.

[ZT]1512[/ZT]

Sprawca w chwili zatrzymania był nietrzeźwy i miał w wydychanym powietrzu blisko 2,5 promila alkoholu. 48-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj na podstawie zebranych dowodów policjanci przedstawili mu zarzuty kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Sprawca przyznał się do tych zarzutów i złożył wyjaśnienia. Dziś funkcjonariusze doprowadzą podejrzanego do prokuratury na dalsze czynności procesowe. Sprawca jest znany policjantom z Sopotu. Pod koniec lutego br. złożył w komendzie zawiadomienie o fikcyjnej kradzieży audi a4. Funkcjonariusze ustalili wtedy, że do kradzieży w ogóle nie doszło i w trakcie intensywnych działań odzyskali auto na terenie Gdyni. Sprawca za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie oraz złożeniu fałszywych zeznań usłyszał zarzut. 48-latek w przeszłości był notowany także za jazdę w stanie nietrzeźwości i wyłudzenie kredytu

Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Kierowanie gróźb karalnych zagrożone jest karą do 2 lat więzienia

[ALERT]1552656574850[/ALERT]

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone