Zamknij

Nie uwierzysz własnym oczom! Iluzjoniści z Broadwayu w Ergo Arenie

17:37, 13.03.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Już niedługo w Trójmieście będzie działa się magia! Po sukcesie w Krakowie, gdzie gwiazdy Iluzjonistów z Broadwayu oczarowały publiczność w lutym, spektakl powraca do Polski. Od 22 do 24 marca ERGO Arena zamieni się w miejsce, gdzie najbardziej znani mistrzowie magii po raz kolejny zadziwią polskich widzów. Dlaczego warto wybrać się na to wydarzenie?

Iluzjoniści z Broadwayu to wydarzenie, które od czterech lat zapełnia ściany legendarnego teatru. Każda edycja cieszy się ogromną popularnością i zachwyca krytyków. Magia ma się w Stanach bardzo dobrze - o czym świadczy fakt, że jeden z Iluzjonistów, Shin Lim, wygrał “królewską” edycję America's Got Talent: The Champions, triumfując również w trzynastej edycji popularnego programu. Sądząc po entuzjastycznym przyjęciu wydarzenia w Krakowie, boom na tego rodzaju rozrywkę czeka nas również w Polsce.

Kogo zobaczymy na scenie ERGO Areny w marcu? Możemy spodziewać się prawdziwej śmietanki magicznego świata. Luis de Matos, prowadzący i najstarszy stażem na scenie (niedawno świętował 30-lecie występów w TV) powiedział podczas jednego z wywiadów, że ego najlepszych z najlepszych nie pozwala im występować razem - dlatego show jest unikatowe na światową skalę. Jego część widowiska związana odnajdywaniem ładu w chaosie z udziałem publiczności była jedną z najczęściej dyskutowanych po krakowskich spektaklach. Dziennikarze i widzowie pytali: jak on to zrobił? Żeby spróbować się o tym przekonać, trzeba wybrać się do Trójmiasta i samemu wziąć udział!

Na scenie nie zabraknie także Kevina James’a. Wynalazca podczas swoich segmentów na scenę zaprasza dzieci, które po wzięciu udziału w sztuczce często mają zapewnione wspomnienia na całe życie. Lewitujące kwiaty i pojawiające się znikąd płatki śniegu zachwycą nie tylko najmłodszych widzów!

Spektakl jest dostosowany do każdego widza - dlatego mogą go oglądać również najmłodsi widzowie, którzy wychodzą ze spektaklu tak samo zauroczeni, jak rodzice. Iluzjoniści z Broadwayu to najbardziej rodzinne wydarzenie, na jakie możecie się w tym roku wybrać. Krakowscy rekordziści po obejrzeniu piątkowego magicznego przedstawienia wybrali się na kolejne seanse również w sobotę i niedzielę!

Dla fanów mocnych wrażeń oraz klasycznych iluzji, sięgających Houdiniego tradycji stworzonym wydaje się być część show mistrza ucieczek, Andrew Basso. Niesamowity Włoch zostaje na oczach widzów skuty i wrzucony do zbiornika z wodą, walcząc z samym sobą i nieubłaganie płynącym czasem. Ten performance dosłownie wbija widza w fotel, kiedy widzi upływające sekundy i człowieka zamkniętego w wodnej celi. Mistrz ucieczek gościł już kilkukrotnie w Polsce - jego najbardziej znanym “występem” była popisowa ucieczka ze stołecznego komisariatu.

Całość show to kilkanaście kontenerów sprzętu i dziesiątki pracowników obsługi - to gwarantuje rozmach! Poza Lusisem, Jamesem i Kevinem na scenie zobaczymy również: Sosa & Victorię - Mistrzów Przeobrażeń, Yu Ho-Jina - ubiegłorocznego zwycięzcę konkursu na najlepszego iluzjonistę na świecie i mistrza karcianych iluzji, Jamesa More’a zwanego Mistrzem Oszustwa, oraz Niezapomnianego - Enzo Weyne. Zapytaliśmy wychodzących z TAURON Kraków Areny, który element podobał im się najbardziej i większość z uśmiechem na ustach odpowiadała, że nie da się wybrać jednego - całe show to majstersztyk!

Ten najlepiej sprzedający się spektakl magiczny w historii Broadwayu zawita do Hali widowiskowej na Placu Dwóch Miast w dniach 22-24 marca i do Warszawy w dniach 10-14 kwietnia 2019 r. Publiczność będzie miała okazję obejrzeć iluzje, lewitacje, czytanie w myślach oraz znikanie.

Widowisko „The Illusionists Live” czaruje widzów w każdym wieku niesamowitą kombinacją najbardziej śmiałych i zaskakujących sztuczek, jakie kiedykolwiek wykonywano na scenie.

Bilety na spektakl The Illusionists Live są do kupienia na eBilet.pl, Eventim.pl oraz Theillusionistlive.eu.

„Już pierwszych pięć minut spektaklu jest wartych ceny biletu.”

Blackpool Gazette (Wielka Brytania)

„Doświadczycie niemożliwego. Iluzjoniści w pełni stają na wysokości zadania.”

Nottingham Post (Wielka Brytania)

Widzowie:

„Nie uwierzysz własnym oczom!

Iluzjoniści są wspaniali! Gdy tylko spektakl się skończył,

nasza rodzina chciała kupić bilety, by znowu go zobaczyć. I znowu, i znowu. I znowu!

Całe przedstawienie urzekło nas i zachwyciło!”

5 gwiazdek

(Lostkany)

 

Fot. Maciek Drewniak/Photosounds.pl

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone