Zamknij
REKLAMA

Miał do odbycia wyrok za kradzież! Wpadł przy ul. Wejherowskiej w Sopocie

12:20, 27.01.2023 . Aktualizacja: 13:11, 28.01.2023
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Wczoraj policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zatrzymali na terenie Sopotu poszukiwanego 49-latka. Zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Gdyni mężczyzna ma do odbycia karę 149 dni pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości gdynianin noc spędził w policyjnym areszcie, a 27 stycznia trafił do aresztu śledczego, by tam odbyć zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Wczoraj funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku podczas patrolowania rejonu Kamiennego Potoku zatrzymali poszukiwanego 49-latka. Do tej interwencji doszło po godz. 19.00 na ul. Wejherowskiej. Jak ustalili policjanci, ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości gdynianin ma do odbycia karę 149 dni pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży.

Zatrzymany 49-latek z miejsca interwencji trafił do sopockiej komendy i noc spędził w policyjnym areszcie. 27 stycznia funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą poszukiwanego do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]15933[/ZT]

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%