Zamknij
REKLAMA

Sopot: Na Monciaku stanął sejf! W środku były monety pokryte 24-karatowym złotem [WIDEO]

11:00, 27.12.2021 | P.S.
Skomentuj Fot. Vectra - Youtube
REKLAMA

3 grudnia br. w serwisie Netflix pojawiły się najnowsze odcinki kultowego serialu „Dom z Papieru”. Z tej okazji, w Trójmieście stanął sejf z logotypem największego operatora telewizji kablowej w Polsce – Vectry oraz jednego z najbardziej popularnych na świecie serwisów rozrywkowych – Netflix.

Wyjątkowa nagroda

W sejfie zamknięto wyjątkową nagrodę – zestaw monet platerowanych 24-karatowym złotem. Aby wygrać i zdobyć skarb należało rozwiązać serię zagadek publikowanych na profilach mediów społecznościowych Vectry. Zebrane odpowiedzi pozwoliły uczestnikom na złożenie kodu otwierającego sejf. Pierwsza osoba, która tego dokonała zdobyła nagrodę.

Wskazówki

Wskazówki do otwarcia sejfu pojawiały się na fanpage'u Vectry. Akcja była kontynuacją współpracy pomiędzy firmami. Od listopada br. osoby decydujące się na wybór usług Vectry mogą skorzystać z oferty zawierającej również Netflix w pakiecie.

Rozstrzygnięcie konkursu

Finał akcji promocyjnej miał miejsce u zbiegu ul. Bohaterów Monte Cassino z placem Przyjaciół Sopotu. Choć konkurs rostrzygnięto już 12 grudnia, organizatorzy podzielili się relacją z jego przebiegu dopiero w ostatni wtorek. Ujawniono wtedy też kod do sejfu, w którym zamknięto nagrodę - 601112. W ręce zwyciężczyni trafiły monety o łącznej wartości 17,5 tys. zł.

- Nasza akcja na wagę złota dobiegła końca! Zobacz, jak nasza zwyciężczyni z Trójmiasta wpisuje prawidłowy kod i wyciąga z sejfu pamiątkowe monety Domu z papieru! - podali przedstawiciele Vectry.

(P.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%