Zamknij
REKLAMA

Sopot: Rozpoznajesz go? Ukradł trymer za ponad 500 zł

13:24, 05.10.2021 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Sopotu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży trymera. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia br. w jednym z zakładów fryzjerskich na terenie Sopotu. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Sopotu prowadzą czynności w sprawie kradzieży trymera o wartości ponad 500 zł. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia 2021 roku w jednym z zakładów fryzjerskich na terenie miasta. Analizując zapisy monitoringu funkcjonariusze ustalili, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 47 74 26222 (dyżurny komendy), 47 74 26291 (prowadzący postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informacje można przekazać także mailowo pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl.

[ALERT]1633432210094[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%