Zamknij
REKLAMA

Przebudowa ul. 3 Maja: władze zapraszają na kolejny spacer konsultacyjny

10:08, 20.09.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj Fot. Fotobank.PL/UMS
REKLAMA

Władze Sopotu zapraszają mieszkańców na kolejny spacer konsultacyjny związany z przebudową ul. 3 Maja. Odbędzie się w poniedziałek, 20 września, o 17:00.

– Chcemy porozmawiać o tym jak nowa przestrzeń powinna wyglądać. Jakie rozwiązania komunikacyjne są istotne dla mieszkańców. Co ułatwi im codzienne funkcjonowanie, a co już dziś wiedzą, że się nie sprawdzi – mówi Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. 

Pierwszy spacer konsultacyjny odbył się 2 września. Mieszkańcy wyrazili swoje poparcie dla budowy ronda na skrzyżowaniu z ul. Kościuszki, podkreślali konieczność zwiększenia bezpieczeństwa, poparli również pomysł budowy dwóch kolejnych niewielkich, wyniesionych rond na skrzyżowaniach z ul. Władysława IV oraz Sobieskiego. Poruszony został także problem parkowania.

20 września spacer rozpocznie się na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z Jana Kazimierza (obok restauracji Amici). Władze Sopotu będą czekały na mieszkańców o 17:00.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

statyści i statyści i

3 0

sami potakujący klakierzy UM. farsa nie konsultacje. znowu porobią sobie zdjęcia ze spaceru pociotki akolici UM i przyklaskujące klakiery i w gazecie napiszą że 'ludzie chcieli'. I tak zrobią jak już mają zaplanowane tak jak z Armii Krajowej 10:59, 20.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%