Zamknij
REKLAMA

Drogowy zawrót głowy - utrudnienia w ruchu

09:11, 05.12.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

 od 5 do 11 grudnia 2018 r. planowane są następujące prace, mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

1) Kontynuowane będą prace w rejonie skrzyżowania ulic Wejherowska – Obodrzyców oraz Wejherowska – Kraszewskiego, polegające na budowie dwóch rond.

  • Kontynuowane będzie całkowite zamknięcie ul. Wejherowskiej na odcinku od Al. Niepodległości do ulicy Obodrzyców. Na czas zamknięcia wprowadzone zostały następujące objazdy:

- do dzielnicy Kamienny Potok objazd ulicą Malczewskiego, następnie ul. Kolberga,

-objazd do ulicy Kraszewskiego ulicą Malczewskiego następnie drogą przy Cmentarzu Komunalnym.

  • Przewidywany termin zamknięcia wynosi ok. 3 tygodnie tj. do dnia 16.12.2018 r.

Dodatkowo odwrócony został kierunek ruchu na odcinku ul. Księżycowej pomiędzy ul. Malczewskiego a ul. Chodowieckiego wraz z ustawieniem zakazu zatrzymywania po stronie numerów parzystych oraz na ulicy Chodowieckiego wprowadzono jeden kierunek ruchu od ul. Księżycowej do ul. Malczewskiego.

2) Kontynuowane będą prace budowlane przy remoncie wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu Al. Niepodległości w Sopocie, pomiędzy ulicą Haffnera i ulicą Wejherowską.

Ruch na wiadukcie odbywa się jednym pasem w kierunku Gdyni oraz jednym pasem w kierunku Gdańska. 

3) Kontynuowane będzie całkowite zamknięcie odcinka ulicy Wosia Budzysza pomiędzy ul. Powstańców Warszawy a ul. Haffnera w Sopocie. Powyższe podyktowane jest przebudową układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych.

4) Kontynuowana będzie przebudowa ciągu pieszojezdnego łączącego ul. Kubacza z ul. Bohaterów Monte Cassino. W związku z prowadzonymi pracami - od strony ul. Kubacza nie będzie możliwości dojazdu do parkingu podziemnego. Przewidywany termin zakończenia prac do dnia 07.12.2018 

5) Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie chodnika na Al. Niepodległości na wysokości ul. Poznańskiej. W związku z prowadzonymi pracami możliwe czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdyni.

6) W dniach 10-11 grudnia br. planowane są prace polegające na przebudowie zjazdu do budynków 6-8 ul. Pułaskiego. W związku z prowadzonymi pracami wjazd/wyjazd do ww. posesji, możliwy będzie jedynie dla pojazdów osobowych.

 

(J.F)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone