Zamknij

Polska drużyna zgniotła czeskich rugbistów. W reprezentacji aż 7 zawodników Ogniwa Sopot!

16:40, 01.10.2018 | Ewa Podlasińska
REKLAMA
Skomentuj

Polska drużyna zwyciężyła pierwszą rozgrywkę w Rugby Europe Trophy. W ekipie znalazło się 7 zawodników z sopockiego Ogniwa: Adam Piotrowski, Stanisław Powała - Niedźwiecki, Mateusz Plichta, Grzegorz Szczepański, Piotr Zeszutek, Radosław Bysewski i Wojciech Piotrowicz. Sopocianie stanowili aż 1/3 składu zespołu!

Rugby Europe Trophy stanowi drugi poziom rozgrywek w zakresie drugiego w historii sezonu Rugby Europe International Championships. W trakcie zawodów Polaków czekają jeszcze ważne starcia: 3 listopada 2018 zmierzą się z Litwą na boisku w Łodzi, 17 listopada 2018 powalczą z Holandią w Lublinie, 16 lutego 2019 staną w szranki z Rumunią i Portugalią, a 23 marca 2019 ze Szwajcarią.

                                                                                                                                             

(Ewa Podlasińska)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone