Zamknij

15:04, 05.11.2018
Legia pokonała Trefl Sopot 92:86, dzięki skutecznej grze w ostatnich 15 minutach. Po 25 minutach sopocianie prowadzili 50:40, ale końcówka należała do gości, którzy wygrali tę część meczu 16 oczkami.
12:12, 04.11.2018
Historyczne zwycięstwo w Siedlcach
12:23, 03.11.2018
Od października 2018 do marca 2019 na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu rozgrywany jest cykl zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody JumpOFF Hipodrom.
13:46, 02.11.2018
Przegrana koszykarzy Trefla Sopot na meczu wyjazdowym z Rosą Radom
10:31, 30.10.2018
Mistrzostwa Europy Techno 293: sopocianie ze złotem i srebrem!
13:28, 24.10.2018
Wygrana w Sochaczewie
10:33, 24.10.2018
Relacja z Zawodów Pływackich
11:32, 23.10.2018
Anwil wypracował sobie wysoką przewagę w drugiej i trzeciej kwarcie, dzięki czemu na koniec spotkania to właśnie mistrzowie Polski zwyciężyli 92:82. Koszykarze Igora Milicicia zagrali równo przez całe spotkanie, dzięki czemu nie pozwolili Treflowi zniwelować przewagi.
08:18, 20.10.2018
Sopocki Hipodrom tętni życiem, można tutaj przyjść na spacer, pooglądać treningi sportowców, a w weekend pokibicować na zawodach. Od października imprezy jeździeckie przeniosły się na halę. Za nami pierwsza eliminacja zawodów z cyklu JumpOFF Hipodrom, zaś kolejna w weekend 20-21 października. Wstęp na zawody jest bezpłatny.
14:28, 17.10.2018
Na hali powitamy dwukrotnego Mistrza Świata - Piotra Nowakowskiego! Trefl Sopot zaprasza do kibicowania!
09:32, 15.10.2018
Trefl Sopot zdobył pierwsze zwycięstwo w sezonie 2018/19. Druga kolejka okazała się szczęśliwa dla koszykarzy z Sopotu. W meczu ze Spójnią, a dokładniej w jej ostatnich minutach, pełni determinacji osiągnęli znaczącą przewagę nad drużyną ze Satrgardu. Mimo, że Trefl grał na boisku przeciwników, dał z siebie wszystko! Ostateczny wynik wyniósł 82:72 dla "Serca Sopotu".
14:57, 08.10.2018
zwycięstwo w derbach
14:21, 08.10.2018
Wczorajszy mecz w Ergo Arenie skończył się przegraną sopockiej drużyny.
12:29, 08.10.2018
Pierwsze Mistrzostwa Świata Głuchych w Żeglarstwie
16:40, 01.10.2018
Polska drużyna zwyciężyła pierwszą rozgrywkę w Rugby Europe Trophy. W ekipie znalazło się 7 zawodników z sopockiego Ogniwa: Adam Piotrowski, Stanisław Powała - Niedźwiecki, Mateusz Plichta, Grzegorz Szczepański, Piotr Zeszutek, Radosław Bysewski i Wojciech Piotrowicz. Sopocianie stanowili aż 1/3 składu zespołu!