Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Agent Ubezpieczeniowy

Data dodania: 2019-05-31 14:47:21ID: 27

michmielarz@pzu.pl

Firma PZU S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:
AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO
Miejsce pracy: Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo
WYMAGANIA:
Średnie wykształcenie,
Zaświadczenie o niekaralności,
Komunikatywność
Pewność siebie
Otwarta postawa na nowe wyzwania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Bezpośrednia obsługa klientów
Badanie potrzeb klienta
Wspieranie klientów w każdej sytuacji
Budowanie bazy nowych klientów
Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

OFERUJEMY:
Elastyczny czas pracy
Wysokie wynagrodzenie
Brak górnej granicy zarobków
Bezpłatne szkolenia
Świetną atmosferę
Możliwość zdobycia doświadczenia sprzedażowego u Lidera na rynku ubezpieczeniowo-finansowego w Polsce i nie tylko.
Rozwój osobisty - ścieżka kariery

*Jeśli chcesz aby twoja kariera zawodowa nabrała rozpędu to nie czekaj wyślij do nas swoje CV. Weź sprawy w swoje ręce a my Ci w tym pomożemy!
Prosimy o załączenie klauzuli:*
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez PZU SA.