Zamknij

Znana polska piosenkarka sprzedaje swoje ciało! "Moi fani się wzbogacą"

17:05, 20.09.2021 | Źródło: Wirtualne Media
Skomentuj fot. screen z Instagrama Doroty Rabczewskiej
REKLAMA

Kontrowersyjna polska piosenkarka Dorota Rabczewska, znana jako "Doda" sprzedaje swoje ciało jako NFT. Cyfrowy skan 3D jej ciała został podzielony na 400 części. 

"Doda" zapowiedziała już, że zamierza sprzedawać części skanu w formie tokenów. Cyfrowy skan 3D jej ciała został przygotowany przez Wolfstudios.

- Podzieliłam się na kawałki. Zrobiłam coś pierwsza na świecie! Zawsze staram się być krok przed wszystkimi i wyznaczać trendy - podkreśla Doda cytowana przez portal Wirtualne Media. 

Pakiet z 30 fragmentami jej ciała ma zostać zaoferowany w formie niewymiennych tokenów cyfrowych (NFT). W serwisie DodaNFT.com ruszyły już zapisy na najatrakcyjniejsze części ciała piosenkarki. 

W pierwszej części sprzedaży każdy z kawałków ma kosztować po 200 dolarów. Później cena za jeden kawałek ma rosnąć. 

Wraz z zakupem cyfrowej wersji ciała piosenkarki mają być oferowane bilety na jej koncerty, a nawet... status bliskiego przyjaciela wokalistki na Instagramie.

- To, co zrobiłam to zaledwie początek rewolucji, ale także ewolucji. Każde moje NFT i jego wartość będą rosły wraz z moją popularnością. Zestawiając to z moimi planami na przyszłość moi fani pierwszy raz będą mieli okazje wzbogacić się posiadając w swojej kolekcji moje NFT - zapowiada na Instagramie Doda.

Za sprzedaż NFT Dody odpowiedzialna jest platforma Fanadise. 

(Źródło: Wirtualne Media)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%