Zamknij

Wertikale Kraków

11:34, 19.07.2021 | materiały partnera

Żaluzje okienne nie są sztuczką, są popularną i dobrze znaną osłoną i wyposażeniem wnętrza. Ale nie wszyscy uważają żaluzje za oryginalną atrakcję okna i widzą w nich tylko szare dni pracy w biurze. Ale te koncepcje powinny odejść w przeszłość. Dziś żaluzje pionowe są uniwersalnym rodzajem dekoracji pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Nasza firma zajmuje się między innymi produkcją, sprzedażą i montażem rolet pionowych wykonanych z aluminium lub tkaniny. Trzeba przyznać, że modele pionowe są bardzo poszukiwane ze względu na ich funkcje i doskonały efekt dekoracyjny.

Żaluzje pionowe to prostota konstrukcji

Produkujemy wertikale w Krakowie, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Czym są wertikale? To inaczej rolety pionowe, które można u nas zamówić na wymiar z aluminium lub tkaniny. Pionowe żaluzje materiałowe wyglądają niezwykle atrakcyjnie i podnoszą jakość wyposażenia wnętrza, bez względu czy jest to duży salon czy sala konferencyjna. Dzięki dużemu wyborowi tkanin każdy może zdecydować się na odpowiednią opcję. W kompleksie wertikale stworzą luksusowy, przytulny i prestiżowy wygląd. Trzeba z całym przekonaniem stwierdzić, że rolety pionowe to nowoczesny dodatek do wnętrza. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, nie tylko wysłuchamy życzeń, ale także polecimy najlepsze rozwiązanie. Zamówienie wertikali w Krakowie zgodnie z wymiarem otworu okiennego oznacza zakup uniwersalnego asystenta na wiele lat, w najlepszej cenie.

Pionowe żaluzje materiałowe

Nie trzeba dodawać, że jasne promienie słońca podobają się większości z nas. Tak ciepłe i wesołe, że wydają się mieć zdolność penetracji duszy i jej ogrzania. Jednak prędzej czy później każdy będzie chciał zanurzyć się w spokojniejszym świecie i ukryć się przed ich towarzystwem, przynajmniej na chwilę. Właśnie z tym zadaniem najlepiej poradzą sobie żaluzje pionowe z tkaniny, takie wertikale w Krakowie wykonujemy na wymiar, dzięki czemu szczelnie wypełnią całe okno. Należy zaznaczyć, że podstawą takich konstrukcji jest gzyms aluminiowy. W przyszłości determinuje to nie tylko doskonałą siłę, ale także inne równie ważne wskaźniki. Można je obsługiwać zarówno po prawej, jak i po lewej stronie. Proces sterowania jest tutaj prosty: w razie potrzeby wystarczy użyć specjalnej linki do przesuwania lameli i użyć łańcucha sterującego, aby obrócić je wokół własnej osi. Jeśli chodzi o inne cechy konstrukcyjne, ważne jest stosowanie podczas produkcji związku antybakteryjnego i odpychającego kurz. Z tego również powodu, zamawiają wertikale w Krakowie osoby z alergiami. Również dzięki tym roletom nie trzeba martwić się o czystość w swoim domu i ogólnie o zdrowie wszystkich domowników.

Zastosowanie żaluzji pionowych

W większości przypadków żaluzje pionowe są preferowane przez osoby, które chcą uzupełnić przestrzeń życiową lub miejsce pracy w biurze. Szeroka gama rolet pozwoli wybrać idealną opcję, która harmonijnie komponuje się z całym wnętrzem. Co więcej, po zasłonięciu nimi okien w pokoju nadal będzie jasno, ale wścibskie oczy z ulicy nie będą w stanie zobaczyć, co dzieje się w środku. Jest to bardzo dobra opcja, szczególnie dla mieszkańców niższych pięter.

Główne zalety tkaninowych żaluzji pionowych

  • Obracanie lameli w dowolnym kierunku pozwala na prawidłowe, a co najważniejsze bardzo łatwe rozprowadzenie naturalnego światła w pomieszczeniu.
  • Rolety wykonane z tkaniny wytrzymują znacznie dłużej niż produkty wykonane z innych materiałów. Gwarantuje to wspomniana wyżej obróbka za pomocą specjalnych środków.
  • Kurz i brud praktycznie nie osadzają się na ich powierzchni, dlatego pielęgnacja jest niezwykle prosta.
  • Znaczna oszczędność pieniędzy, bo zimą rolety zapobiegają utracie ciepła przez okna, a latem przeciwnie, chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem, co pozwala jeszcze rzadziej korzystać z klimatyzatora.
  • Lamele mogą być wykonane o dowolnej wymaganej długości, dlatego biorąc pod uwagę specyfikę wytwarzania tych produktów, mogą sobie na nie pozwolić nawet właściciele dużych okien do 5 metrów lub więcej.
  • Gwarantowane bezpieczeństwo przeciwpożarowe każdego modelu, a także ich stylowy wygląd, dzięki któremu każde pomieszczenie nabiera szczególnego stylu i oryginalności.

Pionowe żaluzje aluminiowe

Unikalny mechanizm sprawia, że pionowe żaluzje aluminiowe są niezwykle funkcjonalne. Ze względu na to, że ich konstrukcja jest tak prosta, proces sterowania można wykonać jedną ręką. Takie nieskomplikowane urządzenie daje możliwość eksperymentowania ze światłocieniem. Do tego lekkie skręcenie lameli i atmosfera w pomieszczeniu może się diametralnie zmienić, ponieważ wykonane wertikale w Krakowie zapewniają nawet do 95% zaciemnienia. Na szczególną uwagę zasługuje ich hipoalergiczność: materiał do produkcji jest tutaj całkowicie bezpieczny, co pozwala konstrukcji spełnić wszystkie niezbędne wymagania sanitarne.

Produkty te najlepiej sprawdzają się również w pomieszczeniach, w których istnieje nawet najmniejsza możliwość pożaru, ponieważ są pod tym względem całkowicie bezpieczne. Jednocześnie zaleca się instalowanie ich w przypadku wysokiej wilgotności i ekstremalnych temperatur. Aluminiowe modele pionowe dobrze komponują się z różnorodnymi wnętrzami. Na przykład można je wykorzystać do uzupełnienia nowoczesnego pokoju high-tech i vintage, nawiązującego do motywu retro. Szeroka paleta wertikali w Krakowie pozwoli wybrać idealną opcję dla siebie, a cena nie uderzy zbyt mocno po kieszeni.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%