Zamknij

Statuetka 3D na Dzień Kobiet. TOP 5 ciekawych wzorów

15:42, 01.07.2021 | materiał partnera
Skomentuj Fot. Krysztaly3D.pl

Dzień Kobiet to okazja, by pokazać kobietom Twojego życia - ukochanej, mamie, siostrze, babci - jak są dla Ciebie ważne. Wyjątkowymi prezentami na tę okazję będą personalizowane statuetki 3D.

Statuetki 3D z wygrawerowanymi wewnątrz okolicznościowymi motywami i życzeniami to doskonałe prezenty na każdą okazję. Doskonale sprawdzą się również na Dzień Kobiet. Można nimi obdarować zarówno partnerkę, żonę, mamę, jak i siostrę czy babcię.

Oto pięć ciekawych wzorów na Dzień Kobiet dostępnych na stronie Krysztaly3D.pl:

Storczyk

Storczyk to kwiat symbolizujący delikatność i zmysłowość. Będzie doskonałym prezentem zarówno dla wybranki serca, jak i mamy, siostry czy babci. W połączeniu z osobistą dedykacją statuetka 3D z wygrawerowanym wewnątrz storczykiem będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat.

Fot. Krysztaly3D.pl

Róża namiętności

Statuetka w kształcie świecznika z trójwymiarową różą to doskonały sposób, by wyrazić swoje uczucia. Będzie nie tylko wspaniałą pamiątką, ale także elementem wystroju wnętrza, który stworzy romantyczny nastrój.

Fot. Krysztaly3D.pl

Bajkowy zamek

8 marca każda kobieta powinna czuć się jak księżniczka. Ofiarowując jej statuetkę 3D z bajkowym zamkiem i osobistą dedykacją, zrobisz jej niezapomnianą niespodziankę. Taka statuetka do doskonały pomysł na prezent zarówno dla ukochanej, jak i np. córki.

Polne kwiaty

Polne kwiaty są zarazem proste i piękne. Wygrawerowane wewnątrz statuetki 3D prezentują się bardzo efektownie. Ten wzór, wraz z poruszającą dedykacją z okazji Dnia Kobiet, pozwoli stworzyć niezapomniany prezent np. dla mamy lub babci.

Fot. Krysztaly3D.pl

Fotokryształ

Fotokryształ 3D powstaje na podstawie wybranego przez Ciebie zdjęcia. Grafik przygotowuje je tak, by zyskało dodatkową głębię i stało się trójwymiarowe. Wykorzystując zdjęcie ukochanej, mamy czy siostry lub Wasze wspólne i dodając do niego kilka płynących z serca słów, stworzyć prezent, który na długo zapadnie obdarowanej kobiecie w pamięć.

Fot. Krysztaly3D.pl

Więcej inspiracji na niezwykłe prezenty na Dzień Kobiet i inne okazje znajdziesz na stronie Statuetki3D.pl.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%