Zamknij
REKLAMA

Pierścionki zaręczynowe ze złota w lepszych cenach – prawdziwy BlackWeek w Auroria.pl

10:30, 24.11.2020 | R.C
Skomentuj

Black Week rozpoczyna najbardziej gorący, bo przedświąteczny okres w handlu. Tysiące promocji to możliwość kupienia wybranej rzeczy po okazyjnej cenie, niedostępnej w innych okresach roku. Okres świąteczny to czas, kiedy ludzie wyznają sobie miłość. Zaręczyny w święta na pewno zostaną w pamięci na długie lata i znakomicie wróżą przyszłemu małżeństwo. W końcu święta kojarzą się z miłością, rodziną i spotkań rodzinnych. To romantyczny czas, z jemiołą, prezentami i choinką w roli głównej. Pięknym prezentem dla ukochanej będzie pierścionek zaręczynowy ze złota. W okresie świątecznym złoty kolor jest niezwykle popularny w dekoracjach.

Zaręczyny - święto miłości

Zaręczyny to dzień niezwykły – mężczyzna oświadcza się ukochanej kobiecie i prosi ją o rękę. Ona zgadza się wyjść za mąż za swojego wybranka, a on wkłada jej na palec pierścionek zaręczynowy. Przez lata zmieniły się odrobinę obyczaje. Zaręczyny są sprawą przyszłej młodej pary i zazwyczaj para obchodzi je tylko we dwoje, a później informuje rodzinę o swojej decyzji na rodzinnym obiedzie. Tradycyjne zaręczyny odbywały się w obecności rodziców przyszłej młodej pary. Obojętnie, jaką opcję wybiorą zakochani, jedno pozostało niezmienne – mężczyzna musi podarować kobiecie pierścionek zaręczynowy. Jego kupno to nie lada wyzwanie dla przyszłego pana młodego. Na szczęście w okresie promocji, jakim jest BlackWeek, można kupić przepiękne złote pierścionki z brylantami, diamentami, szafirami lub rubinami w okazyjnej cenie.

Pierścionek zaręczynowy - symbol miłości

Pierścionek zaręczynowy to nie tylko kolejny element pięknej biżuterii, ale symbol uczucia, miłości i chęci bycia razem. Jest znakiem, że kobieta jest szczęśliwie zakochana, buduje związek trwały, oparty na miłości, wierności i szacunku. Pierścionek zaręczynowy – to symbol przygotowania do ślubu. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej nadal jest jedną z najpiękniejszych pamiątek i ma niezwykłą wartość sentymentalną.

Zakupowa okazja

Święta to czas miłości i zaręczyn, ale także wyprzedażowych okazji. Przepiękne pierścionki, które podobają się kobietom, można kupić dużo taniej i tym samym spełnić marzenia ukochanej. Diament w pierścionku zaręczynowym symbolizuje miłość, która podobnie jak ów kamień, przetrwa wszystko – każdą życiową burzę i nic jej nie zarysuje. Diament to najtrwalszy kamień, a miłość powinna być jak diament – trwała i odporna na przeciwności losu. Cena diamentu zależy od jego masy, czystości koloru i szlifu. Tylko w BlackWeek można kupić cudne pierścionki zaręczynowe, np.: z diamentem tańsze o kilkanaście procent. 

Diament najlepiej komponuje się z klasycznym żółtym złotem i w takiej wersji jest najbardziej ceniony przez kobiety. Pierścionki zaręczynowe ze złota łączą sobie klasykę z nowoczesnością. Mają swoje zwolenniczki wśród pań ceniących klasyczne wzory biżuterii oraz wśród kobiet, które gustują w nowoczesnym wzornictwie. Można powiedzieć, że są uniwersalne i w tym tkwi tajemnica ich sukcesu.

Sprawdź ofertę czarnopiątkową na Auroria.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA