Zamknij
REKLAMA

Upominek nie tylko od święta

18:04, 28.03.2019 | materiały partnera

Czasami chcemy zaskoczyć ukochaną osobę niespodziewanym prezentem. Jest to bardzo miłe i wyzwala wiele pozytywnych emocji. Poza tym, drobne gesty świadczą o tym, że druga osoba jest dla nas ważna i pomagają pielęgnować uczucie.

Kwiaty dla niej

Wiele kobiet uwielbia kwiaty. Rośliny nie dość, że są bardzo estetyczne, to mają piękny zapach. Nic dziwnego, że bukiet ulubionych kwiatów jest doskonałym pomysłem na prezent niespodziankę. Oczywiście, kosz czy bukiet można zamówić w każdej stacjonarnej kwiaciarni. Warto jednak wiedzieć, że coraz prężniej rozwijają się kwiaciarnie internetowe, gdzie za pomocą jednego kliknięcia można zamówić usługę z dostawą pod wskazany adres. Przykładem zaufanej kwiaciarni online jest: https://kwiatowadostawa.pl/pl/i/kwiaciarnia-gdansk/21. Firma działa na terenie całego kraju. Jednym z takich miejsc jest Gdańsk. Poza tym filie kwiaciarni znajdują się m.in. w: Białymstoku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Zamówienie kwiatów jest bardzo proste. Można wybrać bukiet według okazji, kwiatów albo koloru. Poza tym, firma proponuje również inne upominki np. maskotki, biżuterie i kosze delikatesowe. Co ważne, na stronie internetowej znajduje się nawet kreator bukietów. Poczta kwiatowa jest połączeniem tradycyjnego i nowoczesnego upominku. Dostawa bukietu do domu będzie z pewnością niespodzianką dla adresata.

Książka dla niego

Dla panów świetnym upominkiem może być książka ulubionego autora. Jeśli mężczyzna jest amatorem książek konkretnego gatunku literackiego, warto sprawdzić czy najpopularniejsi autorzy nie wydali nowej powieści. Oczywiście książka jest doskonałym upominkiem dla kogoś, kto lubi czytać i pochłonie nową treść w mgnieniu oka. Jeśli jednak, ukochany jest raczej niedzielnym czytelnikiem warto kupić coś co wywoła uśmiech na jego twarzy np. pudełko czekoladek albo butelka wina. Wszystko zależy od naszej inwencji  i pomysłowości. Prezent nie musi być ogromnych rozmiarów, najważniejsza jest pomysłowość. Oczywiście warto obdarowywać się nie tylko w specjalne dni jak urodziny, imieniny, święta czy rocznice. Każdy prezent niespodzianka z pewnością przysporzy wiele radości.

Wieczór we dwoje

Świetnym pomysłem jest również zaplanowanie prezentu, z którego skorzystacie oboje. Spontaniczne wyjście na kolację czy do kina to okazja do bycia razem. Takie spotkanie pozwala na chwilę relaksu i oderwania się od codziennych obowiązków. Poza tym, pozytywnie wpływa na związek i łamie codzienną rutynę.

Obdarowywanie prezentami jest bardzo miłe i sprawia przyjemność nie tylko adresatowi. Czasami zapominamy, że można dawać prezenty bez okazji, by sprawić ukochanej osobie radość. Warto pamiętać, że upominek nie musi być kosztowny tylko zrobiony z pomysłem. Kwiaty, książka czy kolacja są doskonałe jeśli dodamy do nich odrobinę spontaniczności.   

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone