Zamknij

Księgarnia medyczna Medicon wie, jak sprzedawać fascynujące książki

13:33, 29.11.2021 | .
Skomentuj

Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się medycyną, czy zwyczajnie lubisz sprzedawać online, jedno jest pewne. Sprzedaż książek online może być dochodowym biznesem. Musisz tylko przeprowadzić badania rynku i opracować unikalną ofertę.

 Pomimo dużej konkurencji branża księgarska odnosi sukcesy. Między innymi dlatego, że istnieje mnóstwo różnych formatów, w których czytamy. Dla każdego, kto unika tradycyjnego papieru, są przecież e-booki i audiobooki. Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem na rynku książek naukowych, model, który skutecznie wdrożyła księgarnia medyczna Medicon, jest świetnym wzorem do naśladowania i inspirowania się do skutecznych działań. Właściwy wybór dyscyplin naukowych, które stanowią trzon oferty, sprawia, że już na starcie klienci zostają właściwie określeni. Dzięki temu zwiększa się prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu.

Księgarnia medyczna Medicon – dobre rozeznanie rynku specjalistycznego

W zeszłym roku w Polsce sprzedano około 100 milionów książek. To zaskakująca liczba, szczególnie w zderzeniu z ciągłym narzekaniem na spadającą liczbę czytelników. Te liczby pokazują jasno, że księgarnia medyczna Medicon dobrze wie, jak sprzedawać medyczne książki online. Szybkie przejrzenie oferowanych tytułów pokazuje, że specjaliści Mediconu trzymają rękę na pulsie i pilnują, by najlepiej sprzedające się pozycje były obecne w katalogu księgarni. Jakie tytuły obecnie najlepiej się sprzedają? Oto lista:

Antykoncepcja - którą metodę powinnam wybrać – Knopfel Silvia, Hoffmann Knut

Tytuł jasno wskazuje tematykę, a także sposób, w jaki książka została napisana. Pytanie zawarte w tytule ma charakter bardzo przyciągający, wręcz clickbaitowy i od razu wiadomo, że celem autorów jest precyzyjna odpowiedź na bardzo jasno postawione pytanie. Kobiety, które dotychczas stosowały metodę antykoncepcji, z której obecnie nie są zadowolone i chcą ją zmienić, otrzymają jasne wskazówki odnośnie tego, czym się kierować i jak wybierać, aby wybór okazał się skuteczny i bezpieczny. Księgarnia medyczna Medicon poleca tę pozycję wszystkim kobietom, które chcą świadomie kierować swoją płodnością.

Udar mózgu Elsevier Essentials - Edra Urban

To pozycja o zupełnie innym ciężarze gatunkowym. Zgodnie z zebranymi przez autorkę danymi, każdego roku na udar mózgu w skali ogólnoświatowej zapada ponad 15 milionów ludzi i prawie 6 milionów z tego powodu umiera. Ta publikacja skierowana jest do lekarzy reprezentujących wszystkie specjalności, a także do osób, które sprawują opiekę nad osobami, które borykają się z tytułowym problemem. Choć pacjentami z udarem mózgu zajmują się głównie lekarze neurolodzy, interniści i lekarze rodzinni powinni znać i umiejętnie rozpoznawać objawy, aby na możliwie wczesnym etapie podjąć kroki, których celem jest jak najwcześniejsze zdiagnozowanie i podjęcie właściwego leczenia. Księgarnia medyczna Medicon ma w ofercie wiele pozycji na tematy pokrewne i bardzo wnikliwie analizujące temat udaru mózgu.

Seks w stałym związku – Ewa Baszak-Radomańska i Jolanta Sobkowicz

Na trzecim miejscu najpopularniejszych książek medycznych i naukowych znajduje się kolejna pozycja, której adresatami i adresatkami wcale nie są osoby reprezentujące profesjonalną branżę medyczną. Autorki analizują sytuacje, w których znajduje się wiele par, które pozostają w długotrwałych relacjach małżeńskich i partnerskich. Według nich słaba więź erotyczna i niewielkie pożądanie okazywane sobie wzajemnie przez partnerów jest przyczyną wielu problemów, które często skutkują ostatecznym rozpadem i zakończeniem związku. Dlatego w książce największy nacisk autorki kładą na kwestie związane z terapią pożądania. Pokazują mechanizmy, które zawiadują relacjami erotycznymi oraz pozwalają mieć właściwy punkt widzenia przy przyglądaniu się wpływowi tych relacji na związki z dziećmi, nawiązywanie stosunków w pracy i we wszystkich innych sytuacjach, które związane są z poznawaniem innych ludzi. Książkę czyta się jak dobrą powieść, choć ciężar poruszanych problemów jest dużego kalibru. Nie sposób nawet pomyśleć, że tematyka książki nie dotyczy czytelnika. Dla swoich klientów księgarnia medyczna Medicon stale aktualizuje ofertę książek poruszających takie właśnie trudne i potrzebne tematy.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%