Zamknij
REKLAMA

Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert – poznaj nowe zestawy klocków Marioinex

23:21, 28.10.2021 | .
Skomentuj

Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert – co to takiego?

Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert to nowa seria zabawek od polskiej marki Marioinex. W zestawie można znaleźć charakterystyczne elementy o kształcie „wafla”, a także dodatkowe, niestandardowe części (okrągłe, podłużne, trójkątne itp.). Z ich pomocą na podstawie dołączonej instrukcji można zbudować m.in. domek, wiatrak, samolot, pociąg lub helikopter. Dziecko może jednak puścić wodze fantazji i korzystając z nich samodzielnie stworzyć coś innego.

Klockami Mini Waffle Konstruktor Expert z powodzeniem mogą bawić się maluchy w wieku 3+. Zostały tak zaprojektowane i wykonane, że są całkowicie bezpieczne. Do ich produkcji wykorzystywany jest nowoczesne, giętkie tworzywo sztuczne. Materiał nie stanowi zagrożenia dla smyków, a do tego jest ekologiczny – jest nietoksyczny i w 100% podlega recyklingowi.

Co wyróżnia Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert?

Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert nie są kolejnymi, zwyczajnymi elementami do układania. Zostały tak zaprojektowane, by pod każdym względem miały pozytywny wpływ na dziecko. Ich nietypowe kształty rozbudzają wyobraźnię i pomagają rozwijać kreatywność, a także inteligencję wizualno-przestrzenną. Do tego sam proces składania klocków stanowi świetne ćwiczenie psychomotoryczne, ponieważ pozwala trenować precyzję.

Zabawa klockami Mini Waffle Konstruktor Expert stymuluje dziecko do wysiłku intelektualnego, przyczyniając się do prawidłowego rozwoju mózgu. Zależy Ci na tym, by Twoja pociecha dobrze radziła sobie w szkole, a później w dorosłym życiu? Już od najmłodszych lat wspieraj jej zainteresowania oraz naturalne zdolności! Przy tym ta niezwykła, a zarazem prosta zabawka pozwala się wyciszyć i odpocząć od wszechobecnych multimediów. Nawet kolory elementów są odpowiednio stonowane, tak by nie drażniły przebodźcowanego maluszka.

Dlaczego warto wybrać Klocki Marioinex Mini Waffle Konstruktor Expert?

Klocki Marioinex Mini Waffle Konstruktor Expert to wielokrotnie nagradzany, polski produkt wysokiej jakości, idealnie dostosowany do potrzeb dzieci. Jest nie tylko estetyczny i całkowicie bezpieczny, ale też niezwykle funkcjonalny. Elementy są giętkie, a zarazem wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz odporne na różne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Dzięki temu wykazują długą żywotność – kiedy maluch z nich wyrośnie, w duchu zero waste można przekazać je młodszemu rodzeństwu lub komuś innemu.

Klocki Mini Waffle Konstruktor Expert obudzą w Twoim dziecku małego inżyniera. Zależy Ci na tym, by Twoja pociecha zdrowo, radośnie się rozwijała? Daj jej dostęp do najlepszych jakościowo zabawek!
Zobacz więcej na stronie Marioinex

(Reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%