Zamknij

Kursy języka angielskiego dla dzieci bez wychodzenia z domu

08:52, 27.09.2021 | materiały partnera

Rano szkoła, później zajęcia dodatkowe, odrabianie lekcji... Grafik młodego człowieka może być bardzo obszerny. A gdzie w tym czasie znaleźć chwilę na naprawdę użyteczne rzeczy, jak na przykład nauka angielskiego? W Angloville znaleźliśmy rozwiązanie! Specjalnie dla naszych najmłodszych klientów organizujemy kursy języka angielskiego online, bez wychodzenia z domu!

Jak wygląda kurs języka angielskiego online?

Ostatni rok większości z nas upłynął na wszelkiego rodzaju zdalnych aktywnościach. Okazało się, że przy odpowiedniej organizacji taki model ma sporo zalet, a jedną z nich jest oszczędność czasu. Zwłaszcza mieszkańcy dużych miast doskonale wiedzą, że czasami samo dojechanie na zajęcia czy do pracy może pochłonąć kilka godzin z życia. Dlatego możliwość przeniesienia części zadań online bywa wybawieniem. W przypadku nauki języka nie jest inaczej.

Kurs języka angielskiego online odbywa się całkowicie zdalnie. W Angloville nauczycielem może być rodzimy użytkownik języka lub polski lektor — tutaj całkowicie dopasowujemy się do potrzeb ucznia. Jedyne, czego potrzebuje Twoja pociecha do nauki języka, to komputer! W naszej szkole korzystamy z rozwiązań niewymagających książek, podręczników czy zeszytów. Stawiamy na naturalne metody nauki, które skutecznie pomagają przełamywać barierę językową.

Zalety angielskiego dla dzieci przez Internet

Nauka przez Internet ma kilka kolosalnych zalet. Oczywiście najbardziej widoczną jest oszczędność czasu. Dziecko włącza komputer czy tablet i już jest na lekcji. Bez męczących dojazdów. Co więcej, indywidualne zajęcia z lektorem są krótkie. Trwają zaledwie 20 minut, a plan lekcji dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. 

Drugą zaletą jest to, że lekcje odbywają się 1 na 1. Przede wszystkim indywidualne spotkania pozwalają zarówno uczniowi, jak i nauczycielowi maksymalnie wykorzystać zajęcia. Poza tym dziecko nie stresuje się obecnością innych uczestników, co przekłada się na jego aktywniejszy udział w lekcji. 

Na koniec fakt, że uczeń przebywa w domu, sprawia, że jest bardziej zrelaksowany, czuje się bezpieczniej i chętniej uczestniczy w zajęciach.

Nasze kursy języka angielskiego dla dzieci online łączą minimum wysiłku z maksimum efektywności. Krótkie i intensywne lekcje sprawiają, że dziecko cały czas jest zaangażowane w konwersację, a przy tym po zakończeniu zajęć z pewnością nie będzie znużone i zmęczone. Taki model kursu pozwala na szybką i skuteczną naukę angielskiego!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%