Zamknij

Dlaczego warto wybrać Internet symetryczny?

21:56, 19.09.2021 | R.C
Skomentuj

Dlaczego warto wybrać Internet symetryczny? Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto w pierwszej kolejności omówić, czym właściwie łącze symetryczne jest. Jeśli jesteś zainteresowany Internetem symetrycznym, zapraszamy do lektury!

  1. Co to jest Internet symetryczny?
  2. Jaką prędkość wysyłania danych i prędkość pobierania (odbierania danych) gwarantuje?
  3. Internet symetryczny – oferta

Potrzebujesz szybkiego i niezawodnego łącza Internetowego? Chcesz zapewnić swoim pracownikom możliwość bezproblemowego pobierania i odbierania danych? Sprawdź ofertę S-NET dla klientów biznesowych! Zanim jednak przejdziemy do oferty, przypomnijmy, jakie łącza internetowe wyszczególniamy i który typ będzie najlepszym rozwiązaniem.

Co to jest Internet symetryczny?

Wyróżnia się dwa rodzaje łącza internetowego. Pierwszy z nich to łącze symetryczne, drugi asymetryczne. Dobry Internet symetryczny wyróżnia się głównie tym, że zarówno prędkość wysyłania, jak i odbierania danych jest taka sama. Przy asymetrycznym natomiast prędkość ta jest różna.

Często operatorzy i różne firmy oferują Internet asymetryczny. Przez to klient otrzymuje łącze, które ogranicza prędkość transmisji danych. Jednak jeśli zależy Ci na szybkim Internecie działającym bez zarzutu, koniecznie szukaj oferty z Internetem symetrycznym!

Jaką prędkość wysyłania danych i prędkość pobierania (odbierania danych) gwarantuje?

Jak już wspominaliśmy, internet symetryczny gwarantuje taką samą prędkość odbierania danych i wysyłania. Prędkość pobierania to nic innego, jak informacja, która określa, jak szybko nasz komputer odbiera dane. Prędkość wysyłania analogicznie informuje o tym, jak szybko nasze dane są przesyłane z komputera do Internetu. Z reguły im większa wartość prędkości pobierania, tym szybciej otworzą nam się witryny oraz równie szybko pobiorą się ściągane przez nas pliki. Ma to także wpływ na prędkość odtwarzaczy online, w tym portali z serialami, filmami oraz aplikacjami z muzyką.

Internet symetryczny - oferta

Jeśli szukasz korzystnej oferty z Internetem symetrycznym, koniecznie sprawdź usługę firmy S-NET. Bez względu na to, czy masz firmę, czy zajmujesz się prowadzeniem działalności gospodarczej, gwarantujemy, że w ofercie S-NET znajdziesz odpowiednią opcję dla siebie! Usługi światłowodowe S-NET są aktualnie dostępne w takich miastach jak Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice, Gdańsk, Poznań i Łódź. Oprócz korzystnej oferty dla firm i dużych korporacji klient otrzymuje także wsparcie techniczne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Nie zwlekaj i już teraz skonfiguruj odpowiedni pakiet dostępu do Internetu i dostosuj ofertę do potrzeb twojej firmy! To aktualnie najlepsza usługa skierowana do klientów biznesowych, gwarantująca niezawodne połączenie i spełniająca oczekiwania wymagających użytkowników. Większa prędkość pobierania, równie większa prędkość wyświetlania treści i wysyłania danych to tylko kilka korzyści, jakie otrzymuje zainteresowany od S-NET! Jesteś zainteresowany Internetem symetrycznym S-NET? Już teraz skontaktuj się z doradcą biznesowym, który przygotuje ofertę, dzięki której zarówno wysyłanie danych jak i prędkość pobierania danych będą na stałych poziomach.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%