Zamknij

Prezent dla chłopaka – 10 wyjątkowych inspiracji

15:22, 23.08.2021 | R.C
Skomentuj

Partner jest jedną z najważniejszych osób w życiu kobiety – to jemu zwierza się ona ze wszystkich swoich najskrytszych tajemnic i marzeń, z nim planuje przyszłość i rodzinę. Nic więc dziwnego, że gdy nadarza się okazja do obdarowania swojego chłopaka prezentem, każda partnerka chce, aby był on wyjątkowy, nietuzinkowy i sprawiał wiele radości. Wszystkie te cechy posiadają prezenty w formie przeżyć. Nie dość, że niezwykle oryginalnie wypadają przy tradycyjnych podarunkach, to jeszcze pozostawiają po sobie wspomnienia na długie tygodnie, a nawet lata. W tym artykule przedstawimy 10 inspiracji na wyjątkowy, niezapomniany prezent dla partnera.

Aktywny prezent dla chłopaka z nutką adrenaliny

Twój chłopak jest pasjonatem naprawdę mocnych wrażeń, nie straszna mu wysokość i maksymalna adrenalina? Przy najbliższej okazji koniecznie musisz zakupić mu voucher na skok ze spadochronem. To jedna z tych atrakcji, które wywołują emocje pozostające z nami do końca życia. Niecodziennie ma się w końcu okazję podziwiać piękne krajobrazy z wysokości aż 4 tysięcy metrów! Skok jest oczywiście tandemowy, co oznacza, że obdarowanemu na każdym etapie realizacji towarzyszył będzie doświadczony skoczek sekcji spadochronowej. Wszystko w 100% bezpiecznie!
Nieco spokojniejszą alternatywą do skoku ze spadochronem, ale wciąż będącą niezłą próbą charakteru, będzie skok na bungee. Znaczącą różnicą będzie tu fakt, że podczas oddawania samego skoku nikt nie towarzyszy osobie obdarowanej. Musi więc sam zrobić ten ostatni krok i rzucić się w przestworza z obiektu mającego kilkadziesiąt metrów wysokości. A to wszystko oczywiście przy asekuracji specjalnej uprzęży, umiejscowionej najczęściej na kostkach oraz biodrach. Jeśli twój chłopak marzy o szybszym biciu serca, uczuciu swobodnego spadania, jest osobą nieustraszoną, głodną nowych przygód i doświadczeń – nawet się nie zastanawiaj, postaw na voucher na skok na bungee!

Motoryzacyjne emocje jako prezent dla chłopaka

Nie da się zaprzeczyć, że większość mężczyzn uwielbia szybkie auta, ryk silnika i bezkres pustej drogi przed oczami. Stąd można wysnuć wniosek, że prezent w formie przejazdu superszybkim autem po profesjonalnym torze będzie strzałem w dziesiątkę. Twój partner będzie mógł sprawdzić się w roli kierowcy auta, którym nie ma możliwości jeździć na co dzień. A wybór jest przeogromny! Od kultowych, luksusowych modeli Ferrari, Lamborghini czy McLarena, poprzez klasyki motoryzacji jak Ford Mustang czy Nissan GT-R, aż po lekkie, sportowe bolidy pokroju Ariela Atoma czy KTM X-BOW.
Jednak jazda po torze to nie jedyna opcja! Coraz więcej fanów ma również jazda po bezdrożach, w trudnym terenie lub na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Może się ona odbywać za kierownicą auta terenowego (jazda off road 4x4), monster trucka, quada lub buggy. 

Kreatywnie spędzony czas jako nietuzinkowy podarunek dla chłopaka

A gdyby tak zamiast kolejnej butelki alkoholu, sprzętu elektronicznego czy nowych ubrań postawić na kreatywne spędzenie czasu jako prezent? Wtedy można byłoby na przykład wybrać się na strzelnicę! Poznanie podstaw postawy strzeleckiej oraz wypróbowanie kilku rodzajów broni w praktyce to naprawdę ciekawe doświadczenie, nie tylko dla miłośnika militariów. Atrakcją nieco podobną i również idealną na prezent dla chłopaka, będzie paintball. Taktyczna gra grupowa, polegająca na ostrzeliwaniu drużyny przeciwnej kulkami z farbą, z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto uwielbia spędzać czas aktywnie. Natomiast każdy miłośnik wodnych szaleństw będzie zachwycony voucherem na flyboard otrzymanym na prezent. To lot nad wodą, realizowany przy pomocy specjalnych, odrzutowych butów generujących ogromne ciśnienie wodne, które unosi człowieka nawet na wysokość 5 metrów. Niezapomniane emocje i wspomnienia gwarantowane!

Prezenty w formie przeżyć to podarunki skrojone na miarę XXI wieku. Zachwycają, zaskakują i co najważniejsze – pozostawiają po sobie piękne wspomnienia. Osoba tak bliska kobiecemu sercu jak jej partner z pewnością na taki nietuzinkowy prezent-niespodziankę zasługuje.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%