Zamknij

Jaka oferta ubezpieczeń jest najlepsza w Trójmieście?

11.51, 11.08.2022 materiał partnera

Współczesny świat jest pełen zagrożeń, ale i sytuacji, na które kompletnie nie mamy wpływu. Dobrze jest się przed tym wszystkim odpowiednio zabezpieczyć i zawczasu zainwestować w szereg ubezpieczeń. Nie ma znaczenia czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą indywidualną — zawsze warto być gotowym na wszystko. Na rynku znajdziemy mnóstwo ofert ubezpieczeniowych, ale nie wszystkie oferują odpowiednią jakość usług.

Najlepsza firma ubezpieczeniowa w Trójmieście

Jeśli mieszkasz w Gdańsku lub w Gdyni, lub prowadzisz tam firmę, to w kwestii ubezpieczeń najlepiej zrobisz, udając się do Himalajów Ubezpieczenia. Multiagencja Ubezpieczeniowa Himalaje funkcjonuje na rynku już od 1993 roku. Mowa więc o ponad 29 latach doświadczenia, które przełożyło się na tysiące zadowolonych klientów.

Wiele osób niepotrzebnie wprowadza w przeglądarkę internetową hasła typu „ubezpieczenia Gdańsk” lub „ubezpieczenia Gdynia” - wybór agencji ubezpieczeniowych na rynku jest ogromny, a wybór tej sprawdzonej i porządnej — naprawdę trudny. W przypadku Trójmiasta najlepiej skontaktować się z Multiagencją Ubezpieczeniową Himalaje, która współpracuje z 29 towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pozwala to klientowi skorzystać z szeregu najwyższej jakości usług.

Co znajduje się w ofercie Multiagencji Ubezpieczeniowej Himalaje?

Przede wszystkim, możesz tutaj skorzystać z ubezpieczenia OC i AC, a także z ubezpieczeń, takich jak: Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków, Assistance (pomoc po nieoczekiwanym zdarzeniu losowym), ubezpieczenie szyb w samochodzie, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie nieruchomości i wiele, wiele więcej.

To doskonała oferta zarówno dla osób i firm z całego Trójmiasta, jak i z całej Polski. Multiagencja Ubezpieczeniowa Himalaje umożliwia również klientowi błyskawiczne wypowiedzenie polisy obowiązkowego OC, możliwość zgłoszenia sprzedaży pojazdu, złożenia wniosku o zwrot składki, dokonania cesji praw oraz załatwienia innych palących formalności. Oferta obejmuje zatem ubezpieczenia samochodowe, majątkowe, komunikacyjne i osobowe. W dzisiejszych czasach warto być przygotowanym na wszystko w myśl starej zasady: przezorny zawsze ubezpieczony. Odpowiednie ubezpieczenia są nieodzowną częścią komfortowego życia.

Ubezpieczenia dla firm — na czym skorzystają przedsiębiorcy?

W Multiagencji Ubezpieczeniowej Himalaje drzwi są otwarte zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W przypadku tych drugich oferta obejmuje m.in. OC działalności dla małych i dużych przedsiębiorstw, ochronę majątku firmowego, ubezpieczenie floty firmowej, ubezpieczenie podróży pracowników oraz np. grupowe ubezpieczenia na życie. W ofercie znajduje się nawet ubezpieczenie dla pracowników i ich rodzin w razie tzw. Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków.

W razie jakichkolwiek wątpliwości obsługa agencji z chęcią udzieli wszelkich informacji. Z firmą można skontaktować się telefonicznie, wypełniając formularz na stronie internetowej lub udając się do placówek stacjonarnych zlokalizowanych w Gdyni oraz w Gdańsku.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%