Zamknij

Znana marka prezentuje nową kolekcję w Sopocie. Otwarcie letniej strefy i wizyta gwiazd [WIDEO]

10:44, 10.07.2021 | Anna Nagel
Skomentuj Fot. TOUS Polska YouTube
REKLAMA

Wyjątkowa biżuteria nawiązująca do piękna i kruchości natury, skrywająca w sobie uroki słońca, plaży i morza. Właśnie tak można opisać nową kolekcję Oceaan stworzoną przez markę TOUS. Świętowanie premiery, a także otwarcie letniej strefy w Sopocie odbyło się w pierwszy weekend lipca. 

W najnowszej kolekcji znajdziecie różnorodne materiały – naturalne kamienie, muszle czy perły o organicznych kształtach. TOUS Oceaan nawiązuje do piękna i kruchości natury. Jak tłumaczy marka, projektanci zwrócili się ku oceanom, czerpiąc inspiracje z kolorów i materiałów drzemiących w ich fascynujących głębinach. 

Inspiracje powiązanie z morzem stały się punktem wyjścia do stworzenia wyjątkowej przestrzeni. Letnia Strefa TOUS została usytuowana w restauracji White Marlin i będzie do Waszej dyspozycji przez całe wakacje. Jest to idealne miejsce do nadmorskiego relaksu – znajdziecie tam huśtawki, a także piękne kompozycje z kolorowych, tropikalnych kwiatów i liści. Całą przestrzeń uzupełnia motyw kultowego misia, utożsamianego z marką TOUS. W każdą sobotę o godzinie 11:00 odbywać się tam będą zajęcia z jogi i pilatesu. 

W piątek, 2 lipca przedstawiciele TOUS świętowali premierę kolekcji i otwarcie letniej strefy z zaproszonymi gośćmi ze świata mediów i show-biznesu. W White Marlin pojawiły się m.in. Karolina Pisarek, Maja Sablewska, Agnieszka Dygant, Klaudia El Dursi i Katarzyna Glinka. Od soboty, 3 lipca strefa będzie dostępna dla wszystkich już przez całe wakacje. 

(Anna Nagel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

BubuBubu

1 0

"Zana marka"? Nie znam... 10:11, 09.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

redakcja redakcja

0 0

Dziękujemy za czujność, widać komuś już się udzieliła piątkowa atmosfera :) pozdrawiamy 12:55, 09.07.2021


0%