Zamknij
REKLAMA

Sposób na czyste powietrze - debata

2019-10-04 08:51:55
REKLAMA

Kraków, Sopot i Warszawa – co łączy te trzy miasta? Między innymi aktywne działania w zakresie poprawy jakości powietrza i adaptacji do zmian klimatycznych. O tym, jak radzą sobie z wyzwaniami, jak dzielą się know-how, a także o przeszkodach, z którymi muszą się mierzyć, mówili podczas debaty prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, prezydent Sopotu Jacek Karnowski, szef Biura Ochrony Powietrza Warszawy Marcin Morawski oraz pełnomocnik prezydenta Krakowa Paweł Ścigalski. Dyskusję moderował redaktor „Polityki” Edwin Bendyk.

Więcej informacji: https://telewizja.krakow.pl/?videos=krakow-sopot-i-warszawa-o-sposobach-na-czyste-powietrze
Magiczny Kraków: http://www.krakow.pl/

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@esopot.pl
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone