Zamknij

Sopocki sklep z wyjątkowym szyldem od Traffic Design - element współgrający z budynkiem

12:17, 19.09.2020 | A.N
Skomentuj Fot. Facebook, Traffic Design
REKLAMA

Gdyńscy projektanci z zespołu Traffic Design gościnnie występowali w sąsiednim Sopocie. Od niedawna witrynę jednego ze sklepów kurortu, z designerskim wyposażeniem wnętrz, zdobi nowy szyld autorstwa Jacka Wielebskiego, współzałożyciela stowarzyszenia. 

Nowy szyld autorstwa projektantów z gdyńskiego stowarzyszenia dotyczy lokalu w którym działa Designzoo.pl - sklep z designerskimi, skandynawskimi meblami i elementami wystroju wnętrz. Autorem projektu, który można zobaczyć na żywo za gdyńską miedzą, pod adresem Aleja Niepodległości 606, jest Jacek Wielebski. Współzałożyciel i kurator stowarzyszenia Traffic Design przy projektowaniu skupił się tym razem na budynku, w którym mieści się lokal. Postanowił wprowadzić do szyldu łuki i przełamać nimi istniejące rytmy okien. Szyld „Designzoo” w nocy pełni funkcję neonu.

Traffic Design zajmuje się kompleksowym działaniem w zakresie sztuki i designu w przestrzeni publicznej a także placemakingu, organizacji imprez i wydarzeń kulturalnych. Stowarzyszenie prowadzi badania i działania animacyjne, których celem jest zgłębianie charakteru i tożsamości przestrzeni miejskiej.

Źródło: UM Gdynia

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

BubuBubu

0 0

"w Gdynii"...no, błagam! 14:03, 19.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA