Zamknij

Odwiedził wraz z synem Sopot! Radosław Majdan: "Uwielbiam pokazywać mu świat..."

09:18, 02.09.2020 | P.S
Skomentuj FB / Radosław Majdan
REKLAMA

Radosław Majdan podzielił się ze światem swoją wizytą w Sopocie. Były bramkarz i członek reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w 2002 r., a obecnie ekspert telewizyjny, przyjechał do kurortu wraz z dzieckiem. Piłkarz zatrzymał się w Sopot Marriott Resort & Spa, o czym poinformował na swoim instagramowym profilu

Z poruszeniem internautów spotkał się wczorajszy wpis sportowca. Na zamieszczonych fotografiach celebryta zaprezentował się razem ze swoim niespełna 3-miesięcznym synkiem - Heniem. Wpierw przez wielkie hotelowe okna, a później z okolicznego balkonu pokazał dziecku rozciągający się widok na Zatokę Gdańską.

- Uwielbiam pokazywać Mu świat...- napisał Radosław Majdan na swoim profilu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uwielbiam pokazywać Mu świat...??

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Zdjęcia spotkały się z szeroką odpowiedzią ze strony fanów. "Mój syn ma imię po Panu, w 2005 roku urodził się i kibicowałam Panu mocno. Pewno sobie Pan nie zdaje sprawy że na Pana cześć to zrobiłam" - komentowała jedna z internautek.

Henryk Majdan urodził się 10 czerwca 2020. Wielkiej miłości do dziecka nie kryje też żona piłkarza, która również nie omieszkała skomentować zamieszczonych zdjęć. Wizyta byłego bramkarza w Sopocie spotkała się ze szczególnie dużym zainteresowaniem rodziców.  "A on Ci pokaże świat w innych kolorach, jakich dotąd nie znałeś", "Ja też jestem dumnym rodzicem wspaniałego dziecka i to najpiękniejsze, co mnie w życiu spotkało - nie zamieniłabym tego za nic w świecie" - pisali internauci. 

[ZT]5739[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ZmiastaZmiasta

10 0

Jeszcze chwila i sopot stanie się celebrycka Kolonia, sopocian coraz mniej, ceny kosmiczne 20:55, 02.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sluszna linie ma nasSluszna linie ma nas

7 0

Niespełna 3-miesieczne dziecko ogląda z balkonu Zatokę Gdańską. Pewnie chciało na Hel popatrzeć. Jessssuuu. 09:44, 03.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA