Zamknij

Otwarcie Złej Kobiety! Sopocki klub jest gotowy na przyjęcie gości, ale w formie pubu

10:41, 22.05.2020 | P.S
Skomentuj
Fot. Facebook - Zła Kobieta
REKLAMA

Choć obowiązujące rozporządzenia związane z epidemią COVID-19 ograniczają działalność rozrywkową, kluby próbują dostosować się do nowej sytuacji. W związku ze zniesieniem części obostrzeń w lokalach można już m.in. serwować i spożywać napoje. Z takiej ograniczonej formy działalności nie zamierzają rezygnować sopockie lokale. Swoje otwarcie ogłosiła m.in. Zła Kobieta, która już dziś planuje obsłużyć pierwszych gości.

Kiedy lokale rozrywkowe usiłują dostosować się do nowych warunków sanitarnych, władze przypominają o tym, że wypad na „piwo pod chmurką” może okazać się złym pomysłem. O tym, co może spotkać plenerowych imprezowiczów, przypomnieli urzędnicy z sopockiego magistratu.

- Cały czas także funkcjonariusze Straży Miejskiej i policji podczas rutynowych patroli w mieście będą sprawdzać, czy ktoś nie pije alkoholu w miejscach publicznych (na plaży, na molo, na ulicach, w parkach itp.), co jest niedozwolone. To ograniczenie nie są nowością związaną z sytuacją pandemii – podaje Urząd Miasta Sopotu.

Zła Kobieta wraca do gry

Pomimo tego, że forma imprez uległa zmianie, klub zamierza zapewnić swoim gościom doskonałą zabawę z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

- Wprowadziliśmy reżim sanitarny. Na wejściu każdej osobie sprawdzimy temperaturę. Wymagana też będzie dezynfekcja rąk. W miarę możliwości stoliki zostały oddzielone od siebie o dwa metry, a w miejscach, w których nie ma takiej możliwości, będą oddzielające pleksy. Dodatkowo wyznaczyliśmy strefę bezpieczeństwa w postaci naklejek na podłodze - informuje Paweł Lenga, manager klubu Zła Kobieta.

Zgodnie z przepisami zmianie ulegnie też sposób obsługi klientów. Niestety nie będzie możliwości składania zamówień przy barze, tak jak to było dotychczas. Zamiast tego klienci będą obsługiwani przy stolikach.

Klub będzie otwarty w piątek oraz w sobotę od godziny 20. Ze względu wielkość lokalu i konieczność zachowania wymogów bezpieczeństwa liczbę gości ograniczono do około 50 osób.

[ZT]3712[/ZT]

 

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz