Zamknij

Osoba do sprzątania

Nr oferty: StPr/19/2320Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bitwy pod Płowcami 62, 81-731 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń medycznych, gabinetów fizjoterapii
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 10.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Praca w godzinach 15:30-19:30 2 lub 3 dni w tygodniu. Wymagana gotowość do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "UZDROWISKO SOPOT" W SOPOCIE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bolesława Chrobrego 6/8, 81-756 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 58 551 63 31
      E-mail: kadry@zozsopot.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Dekorowanie wyrobów, wykonywanie wypieków wg. receptur, dbanie o porządek w miejscu pracy.
      StPr/19/2425
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
      wynagrodzenie od od 562,5 PLN

      PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI WSCHODNIEJ
      StPr/19/2431
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      POMOC KUCHARZOWI W PRZYGOTOWYWANIU POTRAW KUCHNI WSCHODNIEJ
      StPr/19/2432

      ustawianie sal bankietowych, obsługa gości
      StPr/19/2399
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      Obsługa klienta, przyjmowanie i układanie towaru, obsługa kasy fiskalnej i terminala, zatowarowanie sklepu, obsługa krajalnicy/steakera
      StPr/19/2412
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

      Wykonywanie prac kucharza w dziale żywienia, przygotowywanie i wydawanie posiłków, sprzątanie stanowiska pracy
      StPr/19/2375
      data rozpoczęcia pracy od 17.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      pomoc w pracach kuchennych kucharzowi, obróbka wstępna produktów do przygotowania potraw, mycie naczyń , utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
      StPr/19/2376
      data rozpoczęcia pracy od 20.12.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym. Profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów.
      StPr/19/6496
      wynagrodzenie od 3 600 - 3 900 PLN

      Prace przy docieplaniu elewacji
      StPr/19/2365
      data rozpoczęcia pracy od 03.10.2019

      Wykonywanie prac konserwatorskich, remontowych na terenie zakładu. Podstawowa znajomość hydrauliki i elektryki.
      StPr/19/2319
      data rozpoczęcia pracy od 10.09.2019
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN