Zamknij

Mechanik samochodowy

Nr oferty: StPr/19/2295Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mazowiecka 12B, 81-862 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów mechanicznych, wulkanizacja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe. Praca w godzinach 9:00-17:00. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: AUTO "RYŚ" MECHANIKA POJAZDOWA-BLACHARSTWO R.H. HALLMANN S.C.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Mazowiecka 12B, 81-862 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Ryszard Hallmann
    Numer telefonu: 510 179 903
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Dekorowanie wyrobów, wykonywanie wypieków wg. receptur, dbanie o porządek w miejscu pracy.
    StPr/19/2425
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2019
    wynagrodzenie od od 562,5 PLN

    PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI WSCHODNIEJ
    StPr/19/2431
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    POMOC KUCHARZOWI W PRZYGOTOWYWANIU POTRAW KUCHNI WSCHODNIEJ
    StPr/19/2432

    ustawianie sal bankietowych, obsługa gości
    StPr/19/2399
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
    wynagrodzenie od od 16 PLN

    Obsługa klienta, przyjmowanie i układanie towaru, obsługa kasy fiskalnej i terminala, zatowarowanie sklepu, obsługa krajalnicy/steakera
    StPr/19/2412
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    Wykonywanie prac kucharza w dziale żywienia, przygotowywanie i wydawanie posiłków, sprzątanie stanowiska pracy
    StPr/19/2375
    data rozpoczęcia pracy od 17.09.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    pomoc w pracach kuchennych kucharzowi, obróbka wstępna produktów do przygotowania potraw, mycie naczyń , utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
    StPr/19/2376
    data rozpoczęcia pracy od 20.12.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym. Profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów.
    StPr/19/6496
    wynagrodzenie od 3 600 - 3 900 PLN

    Prace przy docieplaniu elewacji
    StPr/19/2365
    data rozpoczęcia pracy od 03.10.2019

    Wykonywanie prac konserwatorskich, remontowych na terenie zakładu. Podstawowa znajomość hydrauliki i elektryki.
    StPr/19/2319
    data rozpoczęcia pracy od 10.09.2019
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN