Zamknij

Bijatyka w SKM. Poszkodowany 59-letni mieszkaniec Sopotu

13:38, 20.11.2018 | Ewa Podlasińska
REKLAMA
Skomentuj

Do dramatycznych wydarzeń doszło w ubiegły poniedziałek 19 listopada około godziny 13.00 w pociągu SKM relacji Gdańsk Śródmieście – Gdynia Chylonia. W jednym z przedziałów, pomiędzy dwoma mężczyznami wywiązała się ostra bójka.

Zaczęło się od sprzeczki, skończyło na szarpaninie, w wyniku której 59 – letni mieszkaniec Sopotu doznał silnego urazu głowy i po przewiezieniu do szpitala poddany został zabiegowi reanimacji. Drugiego uczestnika bójki zatrzymała policja, która obecnie przeprowadza dochodzenie dotyczące okoliczności zdarzenia.

 

(Ewa Podlasińska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone