Zamknij

PGE Energia Ciepła szykuje mieszkańcom niespodziankę

17:18, 05.10.2018 | Ewa Podlasińska
REKLAMA
Skomentuj

Największy w Polsce wytwórca ciepła i energii elektrycznej, firma PGE Energia Ciepła zaprasza na organizowany przez firmę Dzień Otwarty Elektrociepłowni Gdańskiej. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji.

Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 6 października w godzinach 10.30 do 17.00. Oprócz zwiedzania hali produkcyjnej pod opieką przewodnika, możliwości zapoznawania się z metodami wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej oraz nowoczesnymi instalacjami oczyszczania spalin, na uczestników czeka spotkanie z sokolnikiem, sokołem wędrownym, pokazy eksperymentów chemicznych i elektrycznych, energorower. Goście wezmą udział w warsztatach i konkursach z nagrodami. Dzieci z pewnością ucieszą się ze specjalnie przygotowanych animacji, a miłe chwile będzie można utrwalić wykonując pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

Dzień otwarty odbędzie się w siedzibie elektrociepłowni przy ul. Wiślanej 6. Organizatorzy proszą o zabranie wygodnego obuwia na płaskim obcasie. W imprezie mogą wziąć udział dzieci powyżej 4 roku życia.

Więcej informacji https://pgeenergiaciepla.pl/aktualnosci/wszystkie/dzien-otwarty-w-elektrocieplowniach-i-elektrowni-pge-energia-ciepla

(Ewa Podlasińska)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone