Zamknij

Gdańsk: Ręcznie malowany wieloformatowy mural Moliera2.com - złota rybka jako symbol szczęścia [VIDEO]

11:03, 30.07.2020 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

W lipcu ruszyła wyjątkowa kampania OOH ekskluzywnego sklepu internetowego Moliera2.com. Za realizację muralu odpowiada Braughman Group Media – lider wielkoformatowej reklamy zewnętrznej OOH/DOOH. Wielkoformatowy mural można podziwiać w Gdańsku w kluczowej lokalizacji miasta przy ul. Chłopskiej 12. Skierowany jest do zarówno do lokalnej społeczności, jak i turystów odwiedzających centrum stolicy Pomorza podczas tegorocznych wakacji.

Wyjątkowe, stworzone w 100% ręcznie wieloformatowe malowidło o powierzchni 160 m2 przedstawia złotą rybkę, która według autorów projektu z Moliera2.com i Braughman Group Media, symbolizuje szczęście oraz inspiruje do tego, aby marzeń nie odkładać na półkę. Koncept muralu oddaje niesamowitą atmosferę Trójmiasta. Nawiązuje do tradycji, bogatej kultury oraz mieszkańców, którzy śledzą najnowsze modowe trendy. Wybór lokalizacji malowidła był naturalnym elementem strategii kampanii sklepu internetowego Moliera2.com – mówi Konrad Kostrzewa, Development Director w Braughman Group Media. Murale niosą za sobą wysokie wartości artystyczne oraz zachwycają odbiorców już na samym etapie malowania.

Braughman Group Media dysponuje ponad 50 lokalizacjami wielkoformatowymi w całym kraju, które są dostosowane pod unikatowe malowidła. 

mat.promocyjne
 

[ZT]5362[/ZT]

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

FrankaFranka

1 0

To jest kiczowate, brzydkie i nieestetyczne. Szkoda, że teraz każdy większy bazgroł nazywa się muralem, byle tylko ominąć ustawę krajobrazową. Zaraz wszystkie budynki będą zabazgrane taką tandetą. 16:05, 31.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BubuBubu

0 0

To reklama, nie mural :((( 18:58, 31.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz