Zamknij

Morderstwo na oczach dzieci - Dariusz S. - były kandydat na radnego Sopotu

09:34, 26.02.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

W piątek po południu, w jednym z mieszkań w Gdynii doszło do tragedii. Na oczach dzieci, 53- letni Dariusz S. pchnął śmiertelnie żonę. Kobieta otrzymała dwa ciosy nożem, jeden z nich był śmiertelny. Jak wykazała sekcja zwłok ofiary, doszło do przecięcia tętnicy płucnej, na skutek której nastąpiło do śmiertelnego wykrwawienia. 

Dariusz S. po dokonaniu okrutnego morderstwa wszedł na dach budynku, po czym z niego spadł - prokuratura ustala czy była to próba samobójcza, czy wypadek. Mężczyzna przeżył. Istnieje prawdopodobieństwo, że znajdował się pod wpływem alkoholu. 

Podczas tragicznych wydarzeń w mieszkaniu przebywała dwójka dzieci w wieku 9 i 13 lat. Obecnie znajdują się pod opieką psychologów i przebywają w placówce opiekuńczej. 

Dariusz S. w 2014 roku startował w wyborach samorządowych do rady Sopotu (lista Prawa i Sprawiedliwości). Nie udało mu się objąć stanowiska radego. W kwietniu 2016 roku został członkiem Rady Nadzorczej spółki Energa Wytwarzanie. Pracował również jako koordynator, w spółce Energa-Oświetlenie.

Mężczyźnie grozi dożywocie.

 

zdj. źródło: facebook.pl

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone