Zamknij

Morderstwo na oczach dzieci - Dariusz S. - były kandydat na radnego Sopotu

09:34, 26.02.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

W piątek po południu, w jednym z mieszkań w Gdynii doszło do tragedii. Na oczach dzieci, 53- letni Dariusz S. pchnął śmiertelnie żonę. Kobieta otrzymała dwa ciosy nożem, jeden z nich był śmiertelny. Jak wykazała sekcja zwłok ofiary, doszło do przecięcia tętnicy płucnej, na skutek której nastąpiło do śmiertelnego wykrwawienia. 

Dariusz S. po dokonaniu okrutnego morderstwa wszedł na dach budynku, po czym z niego spadł - prokuratura ustala czy była to próba samobójcza, czy wypadek. Mężczyzna przeżył. Istnieje prawdopodobieństwo, że znajdował się pod wpływem alkoholu. 

Podczas tragicznych wydarzeń w mieszkaniu przebywała dwójka dzieci w wieku 9 i 13 lat. Obecnie znajdują się pod opieką psychologów i przebywają w placówce opiekuńczej. 

Dariusz S. w 2014 roku startował w wyborach samorządowych do rady Sopotu (lista Prawa i Sprawiedliwości). Nie udało mu się objąć stanowiska radego. W kwietniu 2016 roku został członkiem Rady Nadzorczej spółki Energa Wytwarzanie. Pracował również jako koordynator, w spółce Energa-Oświetlenie.

Mężczyźnie grozi dożywocie.

 

zdj. źródło: facebook.pl

(J.F)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone