Zamknij

„Rodzina Treflików” na konsolach Nintendo Switch! Premiera już w piątek [WIDEO]

13:00, 15.03.2023 Źródło: Urząd Miasta Gdyni / Gdynia.pl
Skomentuj Przygody Treflików trafią na konsole Nintendo Switch // fot. Paweł Kukla / archiwum / Gdynia.pl Przygody Treflików trafią na konsole Nintendo Switch // fot. Paweł Kukla / archiwum / Gdynia.pl

Ich przygody kochają wszyscy – dzieci i rodzice. A od najbliższego piątku użytkownicy z całego świata będą mieli okazję poznać „Rodzinę Treflików” i nauczyć się od zielonych stworków cennych wartości, takich jak m.in. przyjaźń, szacunek, uczciwość i tolerancja. Od 17 marca, dzięki współpracy RedDeer.Games z KAZstudio w Gdyni, przygody Treflików trafią na konsole Nintendo Switch.

KAZstudio, producent popularnej animacji „Rodzina Treflików”, podjęło współpracę z RedDeer.Games – jednym z największych wydawców gier na Nintendo Switch i zdobywcą nagrody najszybciej rosnącej spółki gamedev w Europie Środkowej. Co to oznacza? Między innymi to, że od 17 marca „Rodzina Treflików” zagości na konsolach.

Treflik, Treflinka, ich mama i tata oraz Mały Wujcio – to główni bohaterowie powstającego w Gdyni serialu animowanego pt. „Rodzina Treflików”. Każdy odcinek zabiera widzów w wyjątkową, pełną magii i barwnych postaci przygodę. I choć taka pojedyncza przygoda trwa zaledwie osiem minut, to pracy przy jej stworzeniu jest co niemiara. 

Tak samo, jak serial, gra edukacyjna „Rodzina Treflików” to propozycja skierowana do dzieci i rodziców. Dzięki niej użytkownicy z całego świata będą mieli okazję poznać bohaterów animacji i obserwować, jak uczą się cennych wartości: przyjaźni, szacunku, uczciwości i tolerancji. Co więcej, gra posiada również sekcję kolorowanki, w której będzie można nadać historiom własny i niepowtarzalny wygląd.

Wspólną misją RedDeer.Games i studia animacji poklatkowej KAZstudio, będącym częścią Grupy Trefl, jest wspieranie rozwoju i edukacji, poprzez tworzenie mądrych i rozwijających kompetencje społeczne gier oraz aplikacji. Ważne jest również rozpowszechnianie tych wartości na całym świecie. Teraz to będzie możliwe wraz z „Rodziną Treflików”.

– Bardzo się cieszę, że to właśnie RedDeer.Games wprowadzi Rodzinę Treflików do cyfrowego świata i pomoże uznanym, polskim firmom – jakimi są KAZ Studio i Trefl, dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców w skali globalnej – mówi Michał M. Lisiecki, CEO i współzałożyciel RedDeer.Games.

– „Rodzina Treflików” to dla nas kluczowy brand, oparty na animacji dla dzieci stworzonej w należącym do Grupy Trefl KAZstudiu, i jednym z naszych strategicznych celów jest jego silny rozwój w kraju i za granicą. Współpraca z takimi licencjobiorcami jak RedDeer.Games jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomoże nam dotrzeć do nowych odbiorców, przede wszystkim zagranicznych – mówi Kazimierz Wierzbicki, właściciel Grupy Trefl.  

Umowa licencyjna zapewni fanom serialu i posiadaczom konsoli Nintendo Switch dostęp do wyjątkowej rozrywki z uwielbianymi postaciami Treflików. RedDeer.Games i KAZstudio będą wspólnie bawić i edukować dzieci na całym świecie.

Autorka: Magdalena Śliżewska
Źródło: Urząd Miasta Gdyni / Gdynia.pl

[ZT]16488[/ZT]

(Źródło: Urząd Miasta Gdyni / Gdynia.pl)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%