Zamknij

wtorek, 23.04, godz. godz. 18:00

Siatka Sopot, Podjazd 2/4 (I piętro Niebieskie Drzwi)

Bilety: 80 zł

Zapraszamy na kolejny cykl warsztatów językowych w SIATCE! Tym razem na tapetę bierzemy angielskie czasy (na kilku osobnych spotkaniach). Jeszcze przed wakacjami opanujesz wszystkie najważniejsze czasy angielskie i bez problemu będziesz się nimi posługiwać podczas rozmowy.

DLA KOGO:
Poziom zaawansowania: A2/B1 (podstawowy plus / średniozaawansowany niższy). Zajęcia przeznaczone są dla osób, które miały już kontakt z językiem, ale wciąż nie potrafią się nim swobodnie posługiwać. Warsztaty będą prowadzone w języku polskim.

KIEDY:
Planujemy około 6 spotkań we wtorki, począwszy od 19 marca (mniej więcej do końca kwietnia). Szczegółowy harmonogram ustalimy na pierwszym spotkaniu, 19 marca. W planach nauka i ćwiczenie następujących czasów angielskich:

-Present Simple
-Present Continuous
-Future Simple + forma "be going to"
-Present Perfect
-Present Perfect Continuous
-Past Simple
-Past Continuous
-Past Perfect

Wiele osób wstydzi się mówić po angielsku, bo barierę stanowi gramatyka. "Jakiego czasu powinienem/powinnam użyć?" "Czy użyłem/użyłam dobrej formy czasownika?" "O co chodzi w Present Perfect?" - Jeśli brzmi znajomo, wpadnij do SIATKI na naukę lub powtórkę gramatyki w pigułce. Podczas naszych warsztatów nacisk kładziemy przede wszystkim na komunikację z użyciem poprawnych form gramatycznych. Zupełnie inaczej niż w szkole. Już 19 marca poznasz lub odświeżysz zasady tworzenia i korzystania z czasów teraźniejszych.

W prezencie (w cenie warsztatu) otrzymasz autorskie skrypty z zasadami tworzenia poszczególnych czasów i masą ćwiczeń! 

Poziom zaawansowania: A2/B1. Wpadnij jeśli chcesz zrozumieć, przećwiczyć albo przypomnieć sobie angielskie czasy.

PROWADZĄCA WARSZTATY: Asia, magister filologii angielskiej, lektorka języka angielskiego, redaktor materiałów do nauki angielskiego, współautorka książek i kursów multimedialnych do nauki języka angielskiego, life coach & language coach

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone