Zamknij

wtorek, 23.04, godz. godz. 18:00

Siatka Sopot, Podjazd 2/4 (I piętro Niebieskie Drzwi)

Bilety: 80 zł

Zapraszamy na kolejny cykl warsztatów językowych w SIATCE! Tym razem na tapetę bierzemy angielskie czasy (na kilku osobnych spotkaniach). Jeszcze przed wakacjami opanujesz wszystkie najważniejsze czasy angielskie i bez problemu będziesz się nimi posługiwać podczas rozmowy.

DLA KOGO:
Poziom zaawansowania: A2/B1 (podstawowy plus / średniozaawansowany niższy). Zajęcia przeznaczone są dla osób, które miały już kontakt z językiem, ale wciąż nie potrafią się nim swobodnie posługiwać. Warsztaty będą prowadzone w języku polskim.

KIEDY:
Planujemy około 6 spotkań we wtorki, począwszy od 19 marca (mniej więcej do końca kwietnia). Szczegółowy harmonogram ustalimy na pierwszym spotkaniu, 19 marca. W planach nauka i ćwiczenie następujących czasów angielskich:

-Present Simple
-Present Continuous
-Future Simple + forma "be going to"
-Present Perfect
-Present Perfect Continuous
-Past Simple
-Past Continuous
-Past Perfect

Wiele osób wstydzi się mówić po angielsku, bo barierę stanowi gramatyka. "Jakiego czasu powinienem/powinnam użyć?" "Czy użyłem/użyłam dobrej formy czasownika?" "O co chodzi w Present Perfect?" - Jeśli brzmi znajomo, wpadnij do SIATKI na naukę lub powtórkę gramatyki w pigułce. Podczas naszych warsztatów nacisk kładziemy przede wszystkim na komunikację z użyciem poprawnych form gramatycznych. Zupełnie inaczej niż w szkole. Już 19 marca poznasz lub odświeżysz zasady tworzenia i korzystania z czasów teraźniejszych.

W prezencie (w cenie warsztatu) otrzymasz autorskie skrypty z zasadami tworzenia poszczególnych czasów i masą ćwiczeń! 

Poziom zaawansowania: A2/B1. Wpadnij jeśli chcesz zrozumieć, przećwiczyć albo przypomnieć sobie angielskie czasy.

PROWADZĄCA WARSZTATY: Asia, magister filologii angielskiej, lektorka języka angielskiego, redaktor materiałów do nauki angielskiego, współautorka książek i kursów multimedialnych do nauki języka angielskiego, life coach & language coach


niedziela26 maja

poniedziałek27 maja

wtorek28 maja

środa29 maja

czwartek30 maja

piątek31 maja

sobota1 czerwca

niedziela2 czerwca

czwartek6 czerwca

piątek7 czerwca

niedziela9 czerwca

czwartek13 czerwca

piątek14 czerwca

czwartek20 czerwca

piątek21 czerwca

czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone