Zamknij

sobota, 16.03, godz. godz. 23:00

S.F.I.N.K.S 700 Sopot, al. Franciszka Mamuszki 1 mapa

Bilety: 30-35 zł

Przedstawiamy Wam artystę którego bardzo szanujemy i z ogromnym zainteresowaniem obserwujemy jego poczynania. W lato rozrywany na festiwalach jak Garbicz, Fusion czy Fell... a lista jest dłuższa. Teraz nadszedł czas na kluby. Feeling lata w zimie! Samuel Kindermann czyli EINMUSIK.

Brzmienie zawieszone w czasie i przestrzeni. Momentami wręcz trudne do uchwycenia. Dźwięki bywają surowe, by już chwilę później płynąć sennie. Są wręcz niedoścignione. 
House, techno, Trance i breakbeats - jedno przenika drugie i tworzy niepowtarzalną symbiozę.

Bez prostych linii, bez powtarzalnych dźwięków. Tworzony przez Einmusik wszechświat dźwięków jest zbyt rozległy, by móc się w nim zanurzyć i objąć go w ciągu tylko jednej godziny. To wymaga czasu i otwartości na nowe, nieznane doznania.

Einmusik nie jest tym, który mówi Ci, jaki jest właściwy dźwięk w tej właśnie chwili. Ale jeśli chcesz odkryć przy jego muzyce własne wibracje - z pewnością niespodziewanie do Ciebie dotrą. 
Urodzony w późnych latach siedemdziesiątych Einmusik dorastał pod wpływem Depeche Mode, Visage i Kraftwerk. Następnie, krok po kroku odkrywał gatunek Drum'n'Bass, a następnie wypełnione emocjami techno. 

Z "Jittlery Heritage" zaczął tworzyć swój własny styl pełen melodii i otwartych pejzaży dźwiękowych. Doczekał się wielu wydań i remiksów, które były produkowane przez znanych wydawców jak: Einmusika, Katermukke, Diyanamic, Get Physical, Mixmag Germany, ITALIC Recordings.

Flow Arts Performer's:
Widowiskowe umiejętności, nietuzinkowe stroje i malownicze światła, dołożą wrażeń wizualnych.

Muzycznie: Techno/House/Deep/Electronica/Progressive/Minimalistic

Main:
Einmusik - Einmusika / Katermukke 
Microb 
Fresh 

Fontanna:
Bonis

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone