Zamknij

sobota, 16.03, godz. godz. 23:00

S.F.I.N.K.S 700 Sopot, al. Franciszka Mamuszki 1 mapa

Bilety: 30-35 zł

Przedstawiamy Wam artystę którego bardzo szanujemy i z ogromnym zainteresowaniem obserwujemy jego poczynania. W lato rozrywany na festiwalach jak Garbicz, Fusion czy Fell... a lista jest dłuższa. Teraz nadszedł czas na kluby. Feeling lata w zimie! Samuel Kindermann czyli EINMUSIK.

Brzmienie zawieszone w czasie i przestrzeni. Momentami wręcz trudne do uchwycenia. Dźwięki bywają surowe, by już chwilę później płynąć sennie. Są wręcz niedoścignione. 
House, techno, Trance i breakbeats - jedno przenika drugie i tworzy niepowtarzalną symbiozę.

Bez prostych linii, bez powtarzalnych dźwięków. Tworzony przez Einmusik wszechświat dźwięków jest zbyt rozległy, by móc się w nim zanurzyć i objąć go w ciągu tylko jednej godziny. To wymaga czasu i otwartości na nowe, nieznane doznania.

Einmusik nie jest tym, który mówi Ci, jaki jest właściwy dźwięk w tej właśnie chwili. Ale jeśli chcesz odkryć przy jego muzyce własne wibracje - z pewnością niespodziewanie do Ciebie dotrą. 
Urodzony w późnych latach siedemdziesiątych Einmusik dorastał pod wpływem Depeche Mode, Visage i Kraftwerk. Następnie, krok po kroku odkrywał gatunek Drum'n'Bass, a następnie wypełnione emocjami techno. 

Z "Jittlery Heritage" zaczął tworzyć swój własny styl pełen melodii i otwartych pejzaży dźwiękowych. Doczekał się wielu wydań i remiksów, które były produkowane przez znanych wydawców jak: Einmusika, Katermukke, Diyanamic, Get Physical, Mixmag Germany, ITALIC Recordings.

Flow Arts Performer's:
Widowiskowe umiejętności, nietuzinkowe stroje i malownicze światła, dołożą wrażeń wizualnych.

Muzycznie: Techno/House/Deep/Electronica/Progressive/Minimalistic

Main:
Einmusik - Einmusika / Katermukke 
Microb 
Fresh 

Fontanna:
Bonis


niedziela26 maja

poniedziałek27 maja

wtorek28 maja

środa29 maja

czwartek30 maja

piątek31 maja

sobota1 czerwca

niedziela2 czerwca

czwartek6 czerwca

piątek7 czerwca

niedziela9 czerwca

czwartek13 czerwca

piątek14 czerwca

czwartek20 czerwca

piątek21 czerwca

czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone