Zamknij

piątek, 18.01, godz. 18:00

Sopoteka Sopot, Tadeusza Kościuszki 14 (Sopot Centrum, II piętro)

Bilety: Wstęp wolny

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na spotkanie z Nauczycielem Roku, czyli Przemysławem Staroniem.Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Przemysławem Staroniem, Nauczycielem Roku 2018.
Słówko o naszym gościu:
Dziecko neo, geek i pasjonat rzeczywistości, a z wykształcenia psycholog, kulturoznawca, religioznawca i filozof wspierający rozwój różnych osób na różnych poziomach - począwszy od nauczania myślenia w ramach bycia nauczycielem etyki, filozofii, wiedzy o kulturze w II LO w Sopocie, poprzez psychoedukację seniorów, aż po wykłady i szkolenia dla biznesu w ramach Uniwersytetu SWPS i Centrum Rozwoju JUMP.

Jest trenerem kreatywności, a z powodu wykorzystywania w swojej pracy nowych technologii i mediów społecznościowych, zwłaszcza Snapchata, jest nazywany profesorem Snapem. Kieruje Zakonem Feniksa, jego uczniowie zdobyli rekordowe 31 tytułów olimpijskich w Olimpiadzie Filozoficznej w ciągu 5 lat, stworzył magiczną pracownię #utrzy, mówi na TEDxach, w 2014 Nominowany, a w 2018 zdobywca tytułu Nauczyciel Roku, znalazł się na liście 100 osób zasłużonych na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych, a projekty międzypokoleniowe stworzone przez niego i Lidię Dysarz zostały nagrodzone przez Komisję Europejską.

Jest także konsultantem wydawniczym, publicystą i twórcą internetowym, a jego artykuł "A czemu by nie z seniorami" opublikowany w "Głosie Nauczycielskim" został wyróżniony w Konkursie na Nagrodę im. Profesora Romana Czerneckiego.


czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca

sobota29 czerwca

niedziela30 czerwca

wtorek2 lipca

czwartek4 lipca

niedziela7 lipca

czwartek11 lipca

niedziela14 lipca

czwartek18 lipca
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone