Zamknij

środa, 16.01, godz. 17:30

Sopoteka Sopot, Tadeusza Kościuszki 14 (Sopot Centrum, II piętro)

Bilety: Wstęp Wolny

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl, oraz Sopoteka Biblioteka Sopocka mbp.sopot.pl zapraszają na prezentację podróżniczą o tajemniczym świecie kryjącym się pod ziemią.Uczestnicy spotkania przekonają się, że nie trzeba mieć żadnych dodatkowych umiejętności, aby przeżyć ciekawą przygodę pod powierzchnią ziemi. Kasia i Maciej pokażą szereg turystycznych atrakcji zlokalizowanych pod ziemią w Polsce: podziemne trasy turystyczne i muzea pod polskimi miastami, dawne obiekty militarne i kopalnie, groty i jaskinie oraz gigantyczne podziemne kompleksy, które można zwiedzać cały rok niezależnie od pogody.

Maciej opowie o tym co czuł, gdy pierwszy raz schodził pod ziemię, a Kasia o tym jak bardzo bała się ciemności. Pokażą wszystkim, że warto pokonać swoje lęki, wejść do wąskiej górniczej klatki i zjechać 320 metrów pod ziemię. Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych przez Kasię i Macieja z ich wycieczek po Polsce. Prowadzący będą też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Podkarpacie.

Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! dedykowane są tym, którzy szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, czy uczestnicy mają już doświadczenia z podróżowaniem po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta.

Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl
KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY

Fundacja Ruszaj w Drogę!
Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 9 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju. Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.klub.ruszajwdroge.pl i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl. W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 45 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016" Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na odbywających się regularnie w Trójmieście i okolicach spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę!


czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca

sobota29 czerwca

niedziela30 czerwca

wtorek2 lipca

czwartek4 lipca

niedziela7 lipca

czwartek11 lipca

niedziela14 lipca

czwartek18 lipca
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone