Zamknij

wtorek, 20.11, godz. 19:00

Teatr BOTO Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54B

Bilety: Wstęp bezpłatny. Wystarczy zalogować się na stronę www.serwismalzenski.pl, wejść w SPEKTAKL, następn

Kłopoty małżeńskie
Mariusz Więcek i Jerzy Wójcicki

To komedia napisana na dwójkę aktorów składająca hołd tym, którzy nie bacząc na trudy codziennego życia, mają odwagę wstąpić w związek małżeński, co często wiąże się z niekończącymi się wyrzeczeniami i emocjonalnymi kryzysami. Czym jest kamień filozoficzny, który sprawia, że ludzie chcą być razem? O co naprawdę kłócimy się, kiedy kłócimy się o niepościelone łóżko?

Spektakl prezentowany będzie w ramach Projektu "Wojny domowe - Akademia Kłótni Małżeńskiej", którego drugą integralną częścią będzie dyskusja moderowana z udziałem ekspertów w dziedzinie psychologii - Renatą Gehrke i Agnieszką Kamińską. Podczas tej rozmowy eksperci przybliżą sposoby na uczciwą, konstruktywną kłótnię, wezmą pod lupę bohaterów spektaklu, przedstawią emocjonalną dynamikę związku i pomogą zrozumieć co pomaga, a co utrudnia w byciu razem. Połączenie tych dwóch elementów jest innowacyjną metodą połączenia sztuki, rozrywki oraz edukacji psychologicznej...

Gwarantowany humor i dobra zabawa!

Występują:
Anna Kociarz i Maciej Konopiński

Wydarzenie Wojny Domowe - Akademia Kłótni Małżeńskiej jest w całości finansowany przez Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone