Zamknij

wtorek, 20.11, godz. 19:00

Teatr BOTO Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54B

Bilety: Wstęp bezpłatny. Wystarczy zalogować się na stronę www.serwismalzenski.pl, wejść w SPEKTAKL, następn

Kłopoty małżeńskie
Mariusz Więcek i Jerzy Wójcicki

To komedia napisana na dwójkę aktorów składająca hołd tym, którzy nie bacząc na trudy codziennego życia, mają odwagę wstąpić w związek małżeński, co często wiąże się z niekończącymi się wyrzeczeniami i emocjonalnymi kryzysami. Czym jest kamień filozoficzny, który sprawia, że ludzie chcą być razem? O co naprawdę kłócimy się, kiedy kłócimy się o niepościelone łóżko?

Spektakl prezentowany będzie w ramach Projektu "Wojny domowe - Akademia Kłótni Małżeńskiej", którego drugą integralną częścią będzie dyskusja moderowana z udziałem ekspertów w dziedzinie psychologii - Renatą Gehrke i Agnieszką Kamińską. Podczas tej rozmowy eksperci przybliżą sposoby na uczciwą, konstruktywną kłótnię, wezmą pod lupę bohaterów spektaklu, przedstawią emocjonalną dynamikę związku i pomogą zrozumieć co pomaga, a co utrudnia w byciu razem. Połączenie tych dwóch elementów jest innowacyjną metodą połączenia sztuki, rozrywki oraz edukacji psychologicznej...

Gwarantowany humor i dobra zabawa!

Występują:
Anna Kociarz i Maciej Konopiński

Wydarzenie Wojny Domowe - Akademia Kłótni Małżeńskiej jest w całości finansowany przez Fundusz Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.


czwartek23 maja

piątek24 maja

sobota25 maja

niedziela26 maja

poniedziałek27 maja

wtorek28 maja

środa29 maja

czwartek30 maja

piątek31 maja

sobota1 czerwca

niedziela2 czerwca

czwartek6 czerwca

piątek7 czerwca

niedziela9 czerwca

czwartek13 czerwca

piątek14 czerwca

czwartek20 czerwca

piątek21 czerwca

czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone