Zamknij

Wernisaż sztuki Natalii Antonieskiej

Wernisaż sztuki Natalii Antonieskiej
  • środa 20 sierpnia, 19:00 - 23:00
  • 14.08.2020 - 28.08.2020
  • Nowa Zatoka, ul. Mamuszki 14
Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić na wernisaż Natalii Antonieskiej, który odbędzie się 14 sierpnia w godzinach 19:00-23:00. Na ten wielki dzień Artystka przygotowała prace, które po raz pierwszy zaprezentuje właśnie tego wieczoru.

Atmosferę umili nam DJ Warson (Flamingo Cartel).

"Natalia Antonieska - Artystka sztuk wizualnych, malarka, ilustratorka, grafik, projektantka wnętrz oraz autorka wielu wystaw malarskich. Z malarstwem związana od bardzo wczesnych lat młodości, pierwsze wystawa swojej twórczości organizowała już w wieku kilkunastu lat, od tamtej pory z sukcesem prezentuje swoje prace zarówno w kraju podczas najważniejszych wydarzeń branżowych oraz za granicą.

Swoją artystyczną podróż stale urozmaica oraz poszukuje nowych inspiracji.

Tworzy sztukę abstrakcyjną oraz hiperrealistyczną, w niebanalny sposób łączącą szlachetność drogocennych kruszców z monochromatyczną fakturą akrylu, farby olejnej oraz pozostałych technik malarskich.Różnorodność faktur, materiałów oraz odpowiednio dobrana kolorystyka tworzą nadzwyczajny charakter Jej prac. Swój proces tworzenia sztuki abstrakcyjnej wyjaśnia jako: Połączenie świadomej i podświadomej eksploracji, koncentrując się na kolorze, fakturze i kompozycji.

Natalia stara się zapewnić atmosferyczny, przyjemny efekt w każdym ze swoich prac, uwielbia uszlachetniać i ocieplać stonowane wnętrza złotem i nadawać im wyjątkowy charakter.

Oprócz malarstwa wielkoformatowego artystka tworzy rysunki żurnalowe, posługując się głównie akwarelą oraz tuszem.Jak sama mawia: W abstrakcjach uwielbia ekspresyjność, w ilustracjach precyzję i delikatność.

Prace artystki znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych wielbicieli sztuki, w domach celebrytów w kraju i za granicą."Wystawę będzie można oglądać w terminie od 14.08.2020 - 28.08.2020 r.

styczeń 2021


9.01 sobota 4.04 niedziela
Życie przemija, a sztuka trwa. Kolekcja Marii i Marka Pileckich
23.01 sobota
Lost Sound: Thomas Schumacher
31.01 niedziela
29. Finał WOŚP w Sopocie