Zamknij

Mamy problem. Monodram macierzyński

Mamy problem. Monodram macierzyński
  • czwartek  sierpnia, 19:00
  • 9.08.2020
  • Teatr BOTO Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54B
Spektakl "Mamy problem" opowiada o pierwszych miesiącach macierzyństwa i związanym z nim emocjonalnym rollercoasterze. Jest śmieszny, straszny i wzruszający tak jak to w prawdziwym życiu bywa. W rolę matki wcieli się Magdalena Bochan-Jachimek, aktorka i reżyserka, związana z Cetnrum Kultury w Gdyni i Teatrem na Plaży, prywatnie mama dwójki kilkuletnich dzieci.

Występuje: Magdalena Bochan-Jachimek

Reżyseria: Jakub Ehrlich

Tekst: Szymon Jachimek

Muzyka: Hubert Świątek

Scenografia: Monika OssowskaKiedy w domu pojawia się noworodek, wszyscy są szczęśliwi. Niemowlę leży w białym kaftaniku, radośnie kwili i macha rączką do przytulonych do siebie rodziców... tak to przynajmniej wygląda w reklamach.Rzeczywistość jednak okazuje się diametralnie inna. Chwilę po radosnym kwileniu niemowlę wpada w rozpacz. Niewyspana mama złości się na zapracowanego tatę. Tata ma pretensje, że nagle został odsunięty na dalszy plan. A dziecko ma kolkę, więc budzi się z rykiem co dwie godziny. Ale potem się uśmiechaScenariusz napisał trójmiejski satyryk i dramaturg, Szymon Jachimek, prywatnie mąż występującej. Spektakl wyreżyserował Jakub Ehrlich, aktor Teatru Miniatura, od niedawna również poznający świat smoczków i zabawek edukacyjnych.Jeśli masz dziecko, planujesz mieć dziecko, byłaś lub byłeś dzieckiem warto ten spektakl zobaczyć.BILETY:

>>> normalne 40 zł

>>> ulgowe 35 zł

>>> studenci kierunków artystycznych lub związanych z teatrem: 20 złonline: https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/*ulga przysługuje: studentom, uczniom, emerytom, Dawcom Krwi, posiadaczom Karty Sopockiej, posiadaczom Karty do KulturyObowiązują następujące wytyczne:

- na górę może wejść jedynie 25 osób

- obowiązują maseczki lub przyłbice dla wszystkich osób na widowni

- przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce

- przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznymZe względu na specyfikę sceny osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na spektakl. 

styczeń 2021


9.01 sobota 4.04 niedziela
Życie przemija, a sztuka trwa. Kolekcja Marii i Marka Pileckich
23.01 sobota
Lost Sound: Thomas Schumacher
31.01 niedziela
29. Finał WOŚP w Sopocie