Zamknij

środa, 01.07, godz. 20:00

Od 1.07.2020 do 1.07.2020

Teatr BOTO Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54B

Bilety: normalny 10 zł Miejsca siedzące: 10 zł https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/

LATO w BOTO to cykl koncertów, które będą się odbywać w ogródku Teatru BOTO przez całe wakacje.

Pierwszy koncert zagra zespół The Q.

Q to konstelacja utworzona wokół jednego z liderów trójmiejskiej sceny - Macieja Łyszkiewicza.
Zespół powstał w lutym 2018 roku, a od 2019 roku pracuje nad całkowicie autorskim, premierowym materiałem. Na płycie The Q zagra m.in. Krzysztof Puma Piasecki, a śpiewają Aga Brenzak, Kasia Piasecka, Ziela i Wojciech Myrczek. Maciej Łyszkiewicz zebrał gdyńskich muzyków, nie związanych wcześniej z jego projektami No Limits, Łyczacza, czy Leszcze. W The Q na basie gra Maciej Warda (od wielu lat w gdyńskim zespole Farba), a na perkusji Sławek Dumański (John Leysner Group). To podstawowy skład zespołu, który zaprasza do współpracy innych muzyków, a tymi muzykami na koncercie w Teatrze BOTO będą Darek Herbasz (saksofon) i Aga Brenzak.

Aga Brenzak to wokalistka, aktorka scen muzycznych, nauczycielka śpiewu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku (wokalistyka jazzowa) oraz Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D.Baduszkowej w Gdyni. Wokalistka projektu Tribute To Justin Timberlake. W roku 2019 wystąpiła wraz z zespołem Skaldowie na gali rozdania Fryderyków, wspierała wokalnie Sopot Top of the Top Festiwal 2013 w Orkiestrze Tomasza Szymusia.

Muzyka The Q to spojrzenie w kierunku tego co najlepsze w muzyce rozrywkowej ubiegłych dekadach (Bruce Hornsby, Steely Dan, The Crusaders itp), ale przez pryzmat czasów obecnych
(Jamiroquai, Daft Punk, Robert Glasper itp.). Okazuje się, że takie połączenie jazzu, soulu i popu ujmuje słuchaczy - grono fanów zespołu cały czas rośnie, a zespół pracuje nad debiutancką płytą.

Skład:
Agnieszka Brenzak - wokal
Maciej Warda - bas
Sławek Dumański - perkusja
Maciej Łyszkiewicz - piano
Darek Herbasz - saksofon

Miejsca siedzące: 10 zł
https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/

1 lipca, godz. 20:00
ogródek Teatru BOTO


wtorek, 14 lipca 2020środa, 15 lipca 2020