Zamknij

środa, 14.11, godz. 17.00

Hotel Testa Sopot, Jana Kilińskiego 11

Bilety: 50 zł

Świadomość, staranność, uważność - to słowa kluczowe, które często występują w zestawie z pojęciem i filozofią "slow". Zapraszamy Was na pierwsze z cyklu SLOW spotkanie dla Kobiet organizowane przez Wysoka Szpilkę oraz Przyjaciół. 

LIFE / FOTO / FASHION / BEAUTY / FOOD / HOME / BUSINESS - to wszystkie zagadnienia, które w ramach filozofii slow będziemy poruszać w okresie jesienno-zimowym. 

14nasty dzień miesiąca. Co Cię czeka w listopadzie?
W pierwszej części spotkania zainteresujemy Cię ideą Slow Life oraz podpowiemy, jak w tą idee może się naturalnie wpisać w Twoje życie. 

Wprowadzimy Was w filozofię esencjalizmu oraz zdrowego egoizmu rozumianego jako dbałość o jakość naszych doświadczeń. Powiemy o delektowaniu się życiem, zastępowaniu pośpiechu oraz celebrowaniu każdej kolejnej chwili. 

Powiemy sobie również o Slow Beauty i jak to zrobić, aby nie tracić czasu ani pieniędzy na kosmetyki i zabiegi, które są trendy i w modzie, ale nie są dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb lub mają nieadekwatną jakość. 

Magda Purchla zachęci Cię do większej uważności względem holistycznego podejścia do Twojego organizmu oraz kosmetyków, które masz w swojej kosmetyczce. Czy nie masz ich przypadkiem za dużo? A może niektóre są po prostu złej jakości, byle jakie, a inne niedopasowane do Twojej cery i karnacji? 

Karolina z salonu TESTA SPA zaprosi Cię na pogawędkę o Slow Beauty oraz zachęci Cię do całkowitej zmiany podejścia względem pielęgnacji swojej urody oraz korzystania z zabiegów pielęgnacyjnych, zgodnie z tą filozofią. 

Dodatkowo jedna Pani zostanie zaproszona i poddana zabiegowi na twarz, indywidualnie dobranemu do jej potrzeb i oczekiwań. 

W drugiej części spotkania zaprosimy Cię do strefy SPA & Wellness - jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, strefa relaksu. 

Zabierz ze sobą strój kąpielowy, bo całego serca zachęcamy do zamoczenia się w tym ciepłym jacuzzi! 
Spotkamy się w hotelu TESTA w Sopocie. To miejsce to nasze nowe odkrycie :) Sala biblioteczna, w której Cię ugościmy, zachwyci Cię , swą prostota a zarazem elegancją. To miejsce wpisuje się idealnie w główny motyw naszego spotkania. Gorąca, smakowa herbata dodatkowo podkręci tą atmosferę. 

To będzie super relaksujący czas, który spędzisz w towarzystwie pełnych pasji i energii życiowej kobiet. 

Podczas warsztatów dowiesz się o sobie dużo dobrego. Jedno Cię zaintryguje, inne zachwyci, a jeszcze inne zainspiruje do działania.


czwartek23 maja

piątek24 maja

sobota25 maja

niedziela26 maja

poniedziałek27 maja

wtorek28 maja

środa29 maja

czwartek30 maja

piątek31 maja

sobota1 czerwca

niedziela2 czerwca

czwartek6 czerwca

piątek7 czerwca

niedziela9 czerwca

czwartek13 czerwca

piątek14 czerwca

czwartek20 czerwca

piątek21 czerwca

czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone