Zamknij

środa, 14.11, godz. 17.00

Hotel Testa Sopot, Jana Kilińskiego 11

Bilety: 50 zł

Świadomość, staranność, uważność - to słowa kluczowe, które często występują w zestawie z pojęciem i filozofią "slow". Zapraszamy Was na pierwsze z cyklu SLOW spotkanie dla Kobiet organizowane przez Wysoka Szpilkę oraz Przyjaciół. 

LIFE / FOTO / FASHION / BEAUTY / FOOD / HOME / BUSINESS - to wszystkie zagadnienia, które w ramach filozofii slow będziemy poruszać w okresie jesienno-zimowym. 

14nasty dzień miesiąca. Co Cię czeka w listopadzie?
W pierwszej części spotkania zainteresujemy Cię ideą Slow Life oraz podpowiemy, jak w tą idee może się naturalnie wpisać w Twoje życie. 

Wprowadzimy Was w filozofię esencjalizmu oraz zdrowego egoizmu rozumianego jako dbałość o jakość naszych doświadczeń. Powiemy o delektowaniu się życiem, zastępowaniu pośpiechu oraz celebrowaniu każdej kolejnej chwili. 

Powiemy sobie również o Slow Beauty i jak to zrobić, aby nie tracić czasu ani pieniędzy na kosmetyki i zabiegi, które są trendy i w modzie, ale nie są dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb lub mają nieadekwatną jakość. 

Magda Purchla zachęci Cię do większej uważności względem holistycznego podejścia do Twojego organizmu oraz kosmetyków, które masz w swojej kosmetyczce. Czy nie masz ich przypadkiem za dużo? A może niektóre są po prostu złej jakości, byle jakie, a inne niedopasowane do Twojej cery i karnacji? 

Karolina z salonu TESTA SPA zaprosi Cię na pogawędkę o Slow Beauty oraz zachęci Cię do całkowitej zmiany podejścia względem pielęgnacji swojej urody oraz korzystania z zabiegów pielęgnacyjnych, zgodnie z tą filozofią. 

Dodatkowo jedna Pani zostanie zaproszona i poddana zabiegowi na twarz, indywidualnie dobranemu do jej potrzeb i oczekiwań. 

W drugiej części spotkania zaprosimy Cię do strefy SPA & Wellness - jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, strefa relaksu. 

Zabierz ze sobą strój kąpielowy, bo całego serca zachęcamy do zamoczenia się w tym ciepłym jacuzzi! 
Spotkamy się w hotelu TESTA w Sopocie. To miejsce to nasze nowe odkrycie :) Sala biblioteczna, w której Cię ugościmy, zachwyci Cię , swą prostota a zarazem elegancją. To miejsce wpisuje się idealnie w główny motyw naszego spotkania. Gorąca, smakowa herbata dodatkowo podkręci tą atmosferę. 

To będzie super relaksujący czas, który spędzisz w towarzystwie pełnych pasji i energii życiowej kobiet. 

Podczas warsztatów dowiesz się o sobie dużo dobrego. Jedno Cię zaintryguje, inne zachwyci, a jeszcze inne zainspiruje do działania.

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone