Zamknij

niedziela, 01.03, godz. 9:00 - 16:00

Goyki 3 Art Inkubator Sopot, al. Jana III Sobieskiego 26/4

Bilety: 200 zł

Jak nie bać się pytać? Jak zrobić dobry radiowy wywiad? Czego w radiu nie widać, a o czym w czasie rozmowy warto pamiętać? - o tym opowiemy w czasie warsztatów w Art Inkubatorze.

Przykładów dobrych i złych wywiadów - nie zabraknie. Spróbujemy nauczyć się nie tylko ciekawie mówić, ale przede wszystkim - dobrze słuchać. Podstawy warsztatu dziennikarza radiowego, są dziś bazą do tworzenia podcastów, o czym również opowiemy.
Warsztaty z dziennikarzami radia Tok FM Martą Perchuć-Burzyńską i Łukaszem Wojtusikiem.

Bilety:
https://evenea.pl/event/pracazeslowem3/

Marta Perchuć-Burzyńska, dziennikarka radiowa i telewizyjna. Wydawca porannych informacji w Radiu TOKFM i autorka programów kulturalnych, współprowadząca audycję Poczytalni. Prowadząca programy i rozmowy w TVP Kultura, z którą związana jest od początku istnienia kanału. Z wykształcenia romanistka. Pasjonatka biegania.

Łukasz Wojtusik, dziennikarz kulturalny radia TOK FM, szef
krakowskiej redakcji Grupy Radiowej Agory. Autor wielu rozmów z przedstawicielami kultury i sztuki. W radiu TOKFM prowadzi autorską audycję "Krakowskie Przedmieście", współprowadzi program Poczytalni. Laureat nagrody Dziennikarzy Małopolski dla najlepszego dziennikarza kulturalnego /2013/. Wybrany najlepszym wykładowcą Uniwersytetu Dzieci 2018/2019. Autor książki - rozmów z ojcem Leonem Knabitem "Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko"; współautor z Piotrkiem Żyłką i Grzegorzem Kramerem SJ książki "Łobuzy. Grzesznicy mile widziani". Ma super żonę, dwóch synów, dużo czyta, zbiera ikony, a gdy jest za głośno, jedzie do Tyńca. Albo idzie na Camino.

Patronat nad cyklem "Praca ze słowem i dźwiękiem" objęło Stowarzyszenie Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone