Zamknij

środa, 14.11, godz. Cały dzień

SWPS Sopot, Polna 16/20

Bilety: Wstęp wolny

To już siódma edycja Tygodnia Zdrowia Psychicznego organizowanego przez członków Koła Naukowego Empiria na Sopockim Wydziale Uniwersytetu SWPS. W tym roku Tydzień Zdrowia Psychicznego przebiega pod hasłem "Ze słabości w siłę"!

W ramach Tygodnia Zdrowia Psychicznego na Uniwersytecie SWPS odbędą się otwarte wykłady i warsztaty dla mieszkańców Trójmiasta, które mają na celu promocję zdrowia psychicznego. Skupiając się głównie na zdrowiu fizycznym, często pomijamy ten niezwykle istotny aspekt dla naszego ogólnego dobrostanu. Będziemy rozmawiać o chorobach psychicznych w taki sposób, aby zwiększyć świadomośc społeczną na ten temat, przełamać taboo oraz pokazać, że choroby psychiczne powinny być odbierane w ten sam sposób, co dolegliwości fizyczne. Walczymy ze stygmatyzacją osób chorych. Wierzymy, że odpowiednio przekazana wiedza może w tym pomóc.

W tym roku organizujemy także "Wernisaż prac osób z zaburzeniami psychicznymi" jako uzupełnienie artystyczne całego tygodnia warsztatów oraz wykładów. Chcielibyśmy, aby osoby z zaburzeniami psychicznymi, które często nie są wysłuchiwane w takim stopniu w jakim powinny, mogły poprzez sztukę wyrazić podczas wernisażu TZP swój głos, światopogląd, codzienność- jej radości oraz problemy. 

Program i zapisy wkrótce


czwartek23 maja

piątek24 maja

sobota25 maja

niedziela26 maja

poniedziałek27 maja

wtorek28 maja

środa29 maja

czwartek30 maja

piątek31 maja

sobota1 czerwca

niedziela2 czerwca

czwartek6 czerwca

piątek7 czerwca

niedziela9 czerwca

czwartek13 czerwca

piątek14 czerwca

czwartek20 czerwca

piątek21 czerwca

czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone