Zamknij

sobota, 16.11, godz. godz. 19:00

Od 16.11.2019 do 16.11.2019

Sofitel Grand Sopot Sopot, Powstańców Warszawy 12/14

Bilety: 49 zł, w przedsprzedaży 59 zł

"Trudno zliczyć koncerty, które mam za sobą. Każdy był ważny i wyjątkowy. Ale chyba żaden nie był tak ważny i tak wyjątkowy jak ten, który mam przed sobą. Koncert, który uwieczni kilka lat pracy nad autorskim repertuarem, pracy w domowym zaciszu przy moim ukochanym starutkim pianinie, wreszcie pracy w studiu ze wspaniałymi muzykami.

Pracy, której efektem jest płyta "Sny na pogodne dni" wydana przed miesiącem. Piosenki z płyty i nie tylko z radością i dumą przedstawię wam podczas koncertu promocyjnego w gościnnych progach Hotelu Sofitel w Sopocie. Towarzyszyć mi będą najlepsi muzycy oraz zespół 5/6 jako support i chórki. Serdecznie zapraszamy i obiecujemy dobrą zabawę !" - Beata Bartelik Serdecznie zapraszamy na koncert premierowy płyty "Sny na Pogodne Dni" Beaty Bartelik. Na koncercie usłyszą Państwo m.in. utwór "Sen na Pogodne Dni" w nowej aranżacji.
 

Jazz - koncerty w Trójmieście


Jest to wielki przebój z 1986 roku. Po 33 latach Beata Bartelik wydała swoją autorską płytę, którą będzie promowała na trasie koncertowej w 2020 roku. 16 listopada o godzinie 19:00 utwory z długo wyczekiwanej płyty zabrzmią po raz pierwszy na żywo. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w przepięknej sali balowej Hotelu Sofitel Grand Sopot. Występ Beaty Bartelik poprzedzi krótki support act zespołu 5/6, który dołączy do Artystki podczas koncertu. BEATA BARTELIK o płycie Sny na Pogodne Dni: "Kiedy 33 lata temu nagrywałam w Studiu Radiowej Trójki piosenkę 'Sen na pogodne dni' nie wiedziałam, nie marzyłam nawet, że zwiążę z nią całe swoje życie a kolejne pokolenia Polaków będą ją słuchać, wzruszać się przy niej lub wyznawać sobie miłość. A życie...cóż - śniłam je a każdy sen to piosenka, każda radość - to piosenka, każdy smutek - jeszcze więcej piosenek. A każda piosenka to niby sen, a życie.

A może życie - to sny? Sny na pogodne dni? Nawet jeśli czasem niepogodne?" ZESPÓŁ BB Beata Bartelik - wokal Mariusz Smoliński - piano Krzysztof Ciesielski - kontrabas Marek Piowczyk - gitara Grzegorz Kusio - hammond Jędrzej Jakubowski - perkusja Chórki (5/6): Małgorzata Oleszczuk, Irka Zapolska, Paweł Orłowski, Wiktor Gabor O 5/6 (pięć szóstych) to grupa wokalistów z różnych zakątków Polski ściśle związana ze sceną Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Wykorzystując technikę śpiewu a'capella wykonują utwory z takich gatunków muzycznych jak pop, jazz, funk. Powstały miks brzmieniowy jest konsekwencją połączenia sześciu różnych charakterów oraz stylistyk muzycznych w jakich obracają się na co dzień. Zespół 5/6 wystąpi w składzie: Małgorzata Oleszczuk, Irka Zapolska, Paweł Orłowski, Wiktor Gabor

PARTNERZY KONCERTU SOFITEL GRAND SOPOT, MUSIC LANDSCAPES MANAGEMENT


piątek, 10 lipca 2020niedziela, 12 lipca 2020

sobota, 11 lipca 2020piątek, 24 lipca 2020

sobota, 11 lipca 2020niedziela, 12 lipca 2020

sobota, 11 lipca 2020niedziela, 12 lipca 2020

niedziela, 12 lipca 2020