Zamknij

sobota, 15.06, godz. godz. 23:00

S.F.I.N.K.S 700 Sopot, al. Franciszka Mamuszki 1

Bilety: 15-20 zł

Klub Sfinks700 prezentuje: One Night In Sopot - beskres by KAMP!

Są takie noce, których się po prostu nie zapomina. Noce, w których ciężkie, słodkie powietrze wypełnione jest gwarem rozmów, szczękiem kieliszków i głośnym śmiechem. Noce, których ciemność przecina kolorowa feeria świateł. W których atmosfera rzednie, pozwala odbić się od ziemi i szybować wysoko, ponad problemami codzienności. Noce wypełnione szeptami dziewczyn, spojrzeniami chłopaków, bliskością tańczących ciał. Wypełnione zabawą i przygodą. Muzyką. 

Pora zakreślić datę w kalendarzu. Pora odwołać plany, przełożyć spotkanie z rodziną, uprzedzić bliskich, żeby nie czekali z kolacją. Pora zerwać hamulce, zostawić za sobą ostatnie bariery i znów skoczyć w ciemną toń wypełnioną basem i elektroniką. Bez oglądania się za siebie, bez łapania oddechu, bez konsekwencji. Znów nadchodzi ta jedna, jedyna noc w miesiącu - One Night In Sopot.

MAIN:
- beskres by KAMP!
- Furrier (INTRO festival)
- SIMA

Fontanna:
- Evius
- G_ssus
- OG KARO

Muzycznie: techno / Tech house / house / 

Patronat:

Muno.pl
www.muno.pl

Trojmiasto.pl
www.trojmiasto.pl

Beskres to najnowsza inicjatywa dwójki z trzech przedstawicieli jednego z najbardziej znanych polskich zespołów - KAMP!. Inspiracje czerpane na przestrzeni długoletniej działalności grupy, oraz otwartość na nowe brzmienia złożyły się w całość projektu djskiego, w skład którego wchodzą Michał Słodowy i Radek Krzyżanowski. Beskres daje wyraz ich zamiłowaniu do mocniejszych gatunków muzycznych, który w połączeniu z wrażliwością znaną z koncertów oraz dużą inspiracją płynącą z natury daje oryginalny muzyczny mix określany przez nich samych jako Romantic Techno. Taki format pozwala nie tylko na dzielenie się ulubionymi kawałkami z publiką klubową, ale i na przedstawienie dotychczasowym słuchaczom nowego podejścia do elektroniki.

Informacja o biletach

Bilet normalny
 
15-20 zł

Lista fb wstęp wolny do 00:00
po 00:00 15/20zl


Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów
https://www.facebook.com/events/2297946860469735/

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone