Zamknij

czwartek, 13.06, godz. godz. 19.00

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 11A

Bilety: Wstęp wolny

Były już w Miejscu warsztaty, było czytanie, były koncerty. Czas na rozpoczęcie kolejnej płaszczyzny naszej działalności. Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Mai Barskiej "Pozorne Milczenie - Apparent Silence".

Możecie siedzieć w domu i rozpocząć oglądanie kolejnego średnio fascynującego serialu na platformie na N albo na H... A możecie też przyjść do nas i poznać bardzo ciekawą i wszechstronnie utalentowaną artystkę.

Maja Barska urodziła się w 1976 roku, mieszka i tworzy w Sopocie. Studiowała w latach 1996-2001 w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W 1999 roku otrzymała wyróżnienie w hiszpańskim prestiżowym konkursie Don Quijote i jej praca brała udział w wystawie pokonkursowej w Salamance.

W 2001 roku obroniła pracę dyplomową z grafiki projektowej pod kierunkiem J. Górkiego. Aneksy wykonała w pracowni fotograficznej W. Węgrzyna i litograficznej Z. Gorlaka. Brała udział w zbiorowej wystawie pt. Medium jako medium", prezentującej fotografie profesorów i studentów gdańskiego ASP, która miała miejsce w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie w 2001 roku.

Maja pokaże u nas kolekcję fotografii, ale to zaledwie czubek góry lodowej jej działalności. Zawodowo związana z największymi studiami animacji i agencjami reklamowymi od wielu lat tworzy tła do filmów animowanych, projektuje postaci, ilustruje książki dla dzieci czy projektuje logotypy dla firm. Współpracowała przy produkcji serialu animowanego "Basia", "Mami Fatale" czy przy tworzeniu projektów dla odbiorców takich jak ECS, Nikelodeon czy Richmond Publishing Mexico.

Zapraszamy też na lampkę wina, więc się nie spóźniajcie.
Wernisaż wystawy Pozorne Milczenie - Apparent Silence, 17.05.2019, godzina 19.00
https://www.facebook.com/events/378322336118015/ 
miejscesopot@gmail.com


wtorek22 października

środa23 października

czwartek24 października

piątek25 października

sobota26 października

niedziela27 października
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone