Zamknij

Glenn Meyer-Greer - otwarcie ogródka

Glenn Meyer-Greer - otwarcie ogródka
  • sobota 20 sierpnia, 20:00
  • 6.07.2022
  • Teatr BOTO Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54B
  • 25 zł
Startujemy z cotygodniowymi środowymi koncertami w naszym BOTO ogródku! Sezon rozpocznie Glenn Meyer-Greer wraz ze swoimi gośćmi. Zagrają w rytmie funk, rock, 70s', disco, blues, z elementami rapu i soulu. Z akompaniamentem DJa.

wokal: Glenn "glennSKii" Meyer-Greer

gitara elektryczna: Piotr "Sweet Pete" Słodkowski

gitara elektryczna: Dizzy Daniels
english:

3 Musicians from the bands FreeQ ButiQ and Southern Brothers, jam, improvise as well as reinterpret covers in the styles of Funk, Rock, 70's Disco, Blues, Rap and Soul along with a "DJ accompaniment"BIO:

glennSKii


Z karierą trwającą ponad trzy dekady, glennSKii był jednym z pierwszych znanych klubowych MC w Polsce, ma jeden z nielicznych platynowych albumów prezentowanych międzynarodowemu artyście mieszkającemu w Polsce za współpracę z Blenders i otrzymał prestiżowy Fryderyk (3 nominacje ) za pionierski album Groovekojad. Znany ze swoich talentów do improwizacji wokalnej, glennSKii śpiewa, rapuje, scat i wokalizuje w wielu gatunkach, w tym funk, rock, groove, jazz, break-beat i drum n'bass. Wypracował unikalny styl, na który wpływ ma życie i występy w dwunastu krajach na trzech kontynentach. glennSKii współpracował z wieloma krajowymi i międzynarodowymi artystami, m.in. Leszkiem Możdżerem, Michałem Urbaniakiem, Liroyem, Break Da Funk, Jazzanova, Krafty Kuts, a także występował u boku takich zespołów jak Stereo MCs, Ice-T czy Moloko. Jego własne projekty to Blenders, Groovekojad, the glennSKii's, the Doorsz, Monkey Funk, Funk Motor, Southern Brothers oraz jego najnowszy zespół FreeQButiQ.Piotr "Słodki Słodkowski

Absolwent szkoty muzyczne| w klasie kontrabasu i gitary. Dobrze czuje się w rożnych gatunkach muzycznych, a najlepiej w Rock'n'Rollu. Publiczność uwodzi siarczystymi riffami swojej gitarowej głębi. Pasjonat ciepłej wódki i zimnych kobiet.

Dizzy Daniels

Muzyczny astronauta uprawiający gitarowy szamanizm, w swojej muzyce łączy wiedzę zaczerpniętą z toruńskiej szkoły jam session i astronomii. Wolny duch, od najmłodszych lat przesiąknięty muzyką drugiej połowy XX wieku i kulturą hippisowskich ideałów. Osobowość wyróżniająca się prawdziwie rock'n'rollową nonszalancją i ekscentryzmem, elektryzującym oraz porywającym stylem gry na gitarze. Znany w pewnych kręgach jako AC/Dizzy.

sierpień 2022


25.06 sobota 10.10 poniedziałek
 Wystawa "Wczasy na wybrzeżu to najprzyjemniejszy wypoczynek"
27.06 poniedziałek 30.08 wtorek
Wakacje w Kolejowy Odjazd Sopot

Wakacje w Kolejowy Odjazd Sopot

27 czerwca 2022  - 30 sierpnia 2022

Czytaj więcej
1.07 piątek 31.08 środa
BNP Paribas Kino Letnie

BNP Paribas Kino Letnie

1 lipca 2022  - 31 sierpnia 2022

Czytaj więcej
2.07 sobota 18.09 niedziela
Na tropie doskonałości. Wybrane dzieła z kolekcji Wojciecha Fibaka.
7.07 czwartek 21.08 niedziela
Stan Wyjątkowy

Stan Wyjątkowy

7 lipca 2022  - 21 sierpnia 2022

Czytaj więcej
7.07 czwartek 28.08 niedziela
29. Lato Teatralne w Teatrze Atelier im. A. Osieckiej w Sopocie
7.07 czwartek 21.08 niedziela
Wystawa młodej sztuki z Ukrainy "Stan Wyjątkowy"
16.07 sobota 31.03 piątek
Wystawa "Miała strój bogaty, malowany w różne światy"
16.07 sobota 31.03 piątek
Wystawa: Miała strój bogaty, malowany w różne światy
27.07 środa 31.08 środa
Wystawa obrazów Pauliny Kuźmińskiej pt. "Cierpliwość"