Zamknij

Sopot Film Festival z Koncertem Muzyki Filmowej. Bilety w sprzedaży

15:22, 28.06.2021 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

21. Sopot Film Festival rozpocznie się 10 i potrwa do 18 lipca. Przed nami 9 dni filmowych emocji, których dostarczą kinomanom nowe światowe produkcje i premierowe filmy dokumentalne i fabularne. Tradycyjnie, w trakcie trwania festiwalu, 13 lipca w Operze Leśnej, odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej.

Projekcje filmowe Sopot Film Festivalu odbywać się będą w Multikinie oraz w kinie plenerowym na Hipodromie. Zobaczymy najlepsze pozycje sezonu, m.in. „Sound of Metal", „Arab Blues" czy „Kłamstewko". W programie festiwalu znajdzie się również tradycyjnie sekcja kina skandynawskiego, której bohaterem będzie duński aktor Mads Mikkelsen (m.in. „Na Rauszu”). W paśmie DOK.PL można będzie obejrzeć najlepsze polskie filmy dokumentalne roku, w tym „Tony Halik" Marcina Borchardta, który spotka się z widzami po filmie. Nową sekcją tematyczną SFF będzie pasmo kobiece z takimi tytułami, jak polski „Sweat", brazylijska „Ema" oraz polsko-włoskie „Sole". Sopot Fil Festival odbędzie się w dniach 10-18 lipca.

13 lipca w Operze Leśnej na fanów kina czekają dodatkowe emocje związane z muzyką. Na 6. Koncercie Muzyki Filmowej zagrają Misia Furtak, Igor Walaszek czyli IGO (Bass Astral x Igo), Hatti Vatti i Polska Filharmonia Kameralna Sopot. Widowisko muzyczno-wizualne odbędzie się w tym roku pod hasłem „Bohaterka / Bohater vs Antybohaterka / Antybohater”. Koncert będzie połączeniem muzyki symfonicznej z elektronicznymi aranżami klasycznych utworów.

Bilety w cenach 79-129 zł dostępne są w sprzedaży na stronach Sopot Film Festival oraz Interticket.

Źródło: Urząd Miasta Sopotu

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%