Zamknij

Finał wakacyjnych warsztatów Studio Piosenki METRO Sopot [WIDEO]

23:51, 11.08.2020 | A.N
Skomentuj
REKLAMA

Podopieczni sopockiego oddziału Studia Piosenki METRO mają za sobą finał wakacyjnych warsztatów. Na specjalnie przygotowanym pokazie zaprezentowali elementy śpiewu, ruchu scenicznego i stepu. W warsztatach brali udział uczniowie Studio Piosenki METRO Sopot, jak i osoby z zewnątrz.

O szczegółach wakacyjnego cyklu opowiedziała nam Aleksandra Skrok-Paszkiewicz prowadząca sopocki oddział Studia Piosenki METRO.

Na pokazie finałowym uczniowie zaprezentowali elementy śpiewu, ruchu scenicznego i stepu. Trzeba przyznać, że poradzili sobie naprawdę dobrze, jak na tak wymagający materiał i krótki czas realizacji. W warsztatach brali udział uczniowie Studio Piosenki METRO Sopot, jak i osoby z zewnątrz. Byliśmy pod wrażeniem, w jak w krótkim czasie stworzyli zgrany zespół.

Sopockie METRO przygotowuje się już do kolejnych wydarzeń. W planach studia znalazł się między innymi koncert oraz powrót do cyklicznych zajęć.

Nie możemy doczekać się września, kiedy to powrócimy do cyklicznych zajęć. Tym bardziej, że pierwszy koncert planujemy już na początku października. Cieszymy się, że czas zajęć on-line powoli mija. Choć i ten miał swoje plusy - poinformowała Aleksandra Skrok-Paszkiewicz.

Nauczycielka śpiewu opowiedziała też, jak przebiegała nauka i próby w okresie trwania obostrzeń od połowy marca.

Od marca pracowaliśmy zdalnie a do prób z kontaktem twarzą w twarz powróciliśmy dopiero w czerwcu. Jesteśmy też po pierwszych przesłuchaniach na nowy rok szkolny. Bardzo się cieszymy, że pomimo sytuacji w kraju były owocne. Kolejne przesłuchania planowane są na wrzesień - podsumowuje Aleksandra Skrok-Paszkiewicz.

 

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz